Екс-командувач виконавців вбивства Гандзюк отримав землю поруч з «куратором Гандзюк»

Провідник Української добровольчої армії (УДА) Державної ініціативи Дмитра Яроша Ярош Дмитро Анатолійович та генерал-майор СБУ, ексначальник Управління Служби безпеки України в Херсонській області Доценко Данило Ігорович отримали земельні ділянки стик в стик.

Про це «Лица» дізналися з інформації Кадастрової карти України.

Нагадаємо, п’ятеро екс-бійців Української добровольчої армії (УДА) Державної ініціативи Дмитра Яроша були виконавцями нападу з облиттям кислотою херсонської активістки Катерини Гандзюк 31 липня 2018 р. Жінка померла від численних опіків 4 листопада 2018 р.

У січні ц.р. Дмитро Ярош повідомив, що «дав вказівку всім своїм хлопцям максимально сприяти слідству» після того, як отримав дзвінок генерал-лейтенанта Кононенко з СБУ, і після слідчі по «справі Гандзюк» «прилетіли к нам на базу «вертушкою», почали слідчі дії і так далі».

База УДА знаходиться в селі Великомихайлівка Покровського району Дніпропетровської області.

Після початку судового розслідування, Верховний суд передав «справу Гандзюк» як підсудну Покровському районному суду Дніпропетровської області, бо про це клопотали троє обвинувачених, які нібито проживають на базі УДА.

 

Як покарали виконавців нападу на Катерину Гандзюк (інфографіка – Нromadske.ua).

 

У лютому 2019 р., обвинувачений у замовленні вбивства Катерини Гандзюк, голова Херсонської облради Владислав Мангер заявив у судовому засіданні, що «Данило Доценко організував напад на Катерину Гандзюк з метою дискредитації органів поліції».

Він пояснив, що генерал Доценко створив на території Херсонської області декілька кримінальних угруповань, які займалися вирубкою лісу, рекетом і вимаганням.

«Ці кримінальні угруповання неодноразово затримувалися поліцією зі зброєю, але після втручання Доценка відпускалися. Це було причиною конфлікту між СБУ і Нацполіцією у Херсонській області. І цей конфлікт створив Данило Доценко», – заявив Мангер.

Захист Мангера додав, що «Данило Доценко, який керував СБУ у Херсонській області, був безпосереднім керівником трагічно загиблої Катерини Гандзюк, яка була позаштатним агентом СБУ з позивним «П’ята».

Дмитро Ярош і Данило Доценко отримали по 0,125 га землі з цільовим призначенням «02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Державну реєстрацію права в державному реєстрі прав на землю вони (або їхні представники) оформили в один день: 28 жовтня 2019 року.

 

Збільшений скрин Кадастрової карти України

 

Земельні ділянки знаходяться на території Любимівської ОТГ Дніпровського району Дніпропетровській області за адресою:

* Яроша – с. Перше травня, вулиця Набережна, 80; кадастровий номер 1221484000:01:067:0175;
* Доценко – с. Перше травня, вулиця Набережна, 82; кадастровий номер 1221484000:01:067:0170.

Обидві ділянки знаходяться в водоохоронній зоні річки Дніпро.

І в декларації Дмитра Яроша, і в декларації Данила Доценко зазначено отримання в 2019 р. земельної ділянки в селі Перше Травня.

 

Дані – Кадастрової карти України