У НОВОМОСКОВСЬКУ, НА ХЛІБОКОМБІНАТІ №11 РЕЙДЕРА ВАДИМА НЕСТЕРЕНКА ОСВЯТИЛИ ВЕЛИКОДНІ ПАСКИ

У цьому році Воскресіння Христове відзначатиметься в незвичних умовах – скасовані богослужіння в церквах, заборонено перебування в парках та інших громадських місцях.

Обласна влада разом з лікарями наголошують, як важливо дотримуватися режиму самоізоляції під час карантину й закликають усіх святкувати Великдень вдома. А хлібокомбінати повинні зі свого боку забезпечити кожного із жителів Новомосковщини пасками.

Саме так ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №11», який належить відомому рейдеру Вадиму Нестеренку, що розташований у місті Новомосковську (вул. Микити Головко, 7) з особливою увагою, але сумнівною якістю, ставиться до виробництва пасхальної продукції. За традицією сировину та інгредієнти, необхідні для випічки пасок, в цьому році освячував священнослужитель. Особисто запрошений рейдером священник провів обряд освячення продукції, інгредієнтів для виробництва пасок, цехів і колективу, тим самим благословляючи на роботу та заробітки Нестеренко та його оточення.

На наш погляд ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №11» від самого початку не зовсім дотримується усіх карантинних норм, встановлених законом. Керівництво та співробітники хлібокомбінату не зовсім розуміють, що в умовах карантину не всі мешканці Новомосковщини зможуть відвідати церкву та побувати на освяченні Пасхального кошику.

Великодню продукцію виробництва ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №11» можна буде придбати, за цінами вищими ніж зазвичай, у фірмових кіосках та магазинах, які по всьому Новомосковську, а також і у районі, понаставляв Нестеренко та його близьке оточення, а також і в торгових мережах «АТБ-маркет» і «Варус».