На Дніпропетровщині – новий прокурор області

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив 14 квітня 2020 року колективу прокуратури Дніпропетровської області нового очільника – старшого радника юстиції Панченко Олександра Володимировича.

«Ігор Мустеца наголосив, що основною задачею новопризначеного прокурора Дніпропетровської області бачить виконання тих конституційних функцій, які покладено на органи прокуратури на основі фундаментальних принципів існування правової держави – верховенства права та верховенства закону, а також відновлення довіри до прокуратури та правоохоронної системи в цілому», – цитує пресслужба облпрокуратури.

Олександр Панченко, у свою чергу, зазначив, що докладе максимум зусиль для відновлення законності в регіоні, порушених прав громадян та інтересів держави.

«Першочерговою буде робота на пріоритетних напрямках – боротьба з корупцією, викриття злочинів у бюджетній сфері, а також такого ганебного явища, як тиск на бізнес. Наша задача – скоординувати роботу усіх правоохоронних органів у регіоні», – наголосив новий облпрокурор.

Працюючи в органах прокуратури з 2001 року, Олександр Панченко обіймав керівні посади, у тому числі й в апараті прокуратури області. Остання займана ним посада – керівник Павлоградської місцевої прокуратури.

Також Ігор Мустеца представив новопризначених заступників прокурора області. Ними стали старший радник юстиції Курінна Олена Олександрівна, яка в органах прокуратури працює з 1996 року (остання займана посада – начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області), та старший радник юстиції Біжко Сергій Віталійович, який обіймав посаду першого заступника Дніпропетровського місцевого прокурора №4, в органах прокуратури працює з 1998 року.