Новомосковська поліція спалилася на створені та використанні фейкових сторінок в ФБ

Наша розповідь про те, як Новомосковська поліція, замість боротьби зі злочинністю, створювала та використовувала фейкові сторінки в соцмережі Фейсбук.

Декілька місяців потому в соціальній мережі Фейсбук з’явились чергові фейкові сторінки з гучними назвами «Новомосковская ORGиЯ» «Zloy Novomoskovsk».

Поява цих сторінок не здивувала нікого з мешканців міста Новомосковська: усі звикли до того, що представники клану Нестеренка або клану Бородіна створюють фейкові сторінки та за допомогою них розливають бруд у соціальних мережах.

Але з часом, як кажуть, деякі творці фейкових сторінок скидають маски та показують своє обличчя.

Так відбулося з черговою фейковою сторінкою та її власником. Мова йде про сторінку «Вите_Надо_Выйти», на якій представників влади постійно обливають брудом, сподіваючись, що ніхто ніколи не дізнається, хто саме є власником сторінки.

Але так трапилось, що ті, хто повинен стояти на стражі Закону, замість виконання своїх обов’язків, сиділи в теплих кабінетах та в себе на комп’ютерах створювали фейкові сторінки. А на створених сторінках обливали брудом кого заманеться або на кого керівництво поліції вкаже.

Минулого тижня на фейковій сторінці з’явилося відео, де працівник Новомосковської поліції прийшов до кабінету міського голови Новомосковська та, попри карантин та зайнятість посадовця, намагався заважати йому працювати.

 

Звертаємо увагу читачів на те, що представник поліції з’явився у приміщенні міськвиконкому без засобів індивідуального захисту, поводив себе зухвало та намагався вчинити конфлікт, постійно консультуючись з кимось по мобільному телефону.

 

 

 

 

 

 

Ця особа, тобто представник Новомосковської поліції, без запрошення увірвалася до кабінету міського голови, провокувала його та знімала на свій мобільний телефон. Потім, не досягнувши свої мети, покинула приміщення.

Але на цьому епопея не скінчилась.

Раптово, після намагань поліціанта вчинити скандал, відео, яке він знімав особисто на свій власний мобільний телефон, з’явилось на фейковій сторінці «Вите_Надо_Выйти»  в соціальній мережі Фейсбук.

Як то кажуть: «СОВПАДЕНИЕ? НЕ ДУМАЮ!».

Ми теж вважаємо, що такий збіг обставин не може бути збігом. Скоріш за все, керівництво доручило своєму працівнику піти до міської влади, створити штучний скандал, а потім поширити це, розмістивши на своїх фейкових сторінках.

Після такого особисто у нас з’явилось запитання до керівництва області, до самого Арсена Авакова: що, в Україні вже подолано злочинність? У нас в Україні поліціантам нема чого робити, а тільки створювати фейкові сторінки на фейсбуці, а потім там розміщувати свої фото та відео того, як вони провокують представників виконавчої влади?

Запитань багато та відповідей немає, тому що для МВС України створення фейкових сторінок та наповнення їх контентом власного виробництва важливіше, ніж боротьба зі злочинністю.

 

 

 

 

 

 

 

источник