На в’їздах у місто Дніпро відзавтра запрацюють контрольно-пропускні пункти.

Спеціальна комісія Дніпровської міської ради з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру вирішила доставити в тимчасові шпиталі на території міста Дніпра 520 ліжок з виправних колоній, розташованих в області.

Про це йдеться у протоколі засідання від 07.04.2020, який поширила у ЗМІ пресслужба міськради.

Крім того, під надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу COVID-19 перепрофільовують:

* міську клінічну лікарню № 8 (вул. Космічна, 19),
* міську клінічну лікарню №16 (просп. Богдана Хмельницького, 19).

На в’їздах у місто Дніпро відзавтра запрацюють контрольно-пропускні пункти. Контролюватимуть в’їзд автівок – патрульна поліція, Національна гвардія та працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

«3.1. Здійснювати зупинку 100% транспортних засобів, що в’їжджають до міста, та перевіряти супровідні документи.

3.2. Не допускати в’їзд до міста Дніпра транзитного транспорту та транспорту, що прибуває з інших регіонів України, окрім транспортних засобів, що залучаються до заходів із життєзабезпечення населення міста.

3.3. Здійснювати за допомогою спеціального обладнання вимірювання температури тіла у всіх осіб, що перебувають у транспортних засобах, які вїжджають до міста Дніпра.

3.4. У разі виявлення у транспортних засобах, що в’їжджають до міста, або переміщуються територією міста, осіб з підвищеною температурою тіла, вживати заходи щодо тимчасового затримання транспортного засобу та осіб, які в ньому знаходяться, до прибуття бригади швидкої медичної допомоги, з подальшою обов’язковою госпіталізацією таких осіб», – йдеться у рішення комісії.

Обмеження набувають чинності 8 квітня і діятимуть до кінця загальнодержавного карантину, запровадженого урядом по всій Україні.

Скачати повністю протокол можна за цим посиланням.