Коронавірус вже у Новомосковську. Та пустопорожній піар колишнього нардепа Нестеренка та його власних ЗМІ

Коронавірус вже у Новомосковську. COVID-19 виявили у мешканця Новомосковська. Про це сьогодні, 29 березня поточного року, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Олександр Бондаренко.

 

Ще 11 тестів показали негативний результат,.
Новомосковську міську лікарню (не районну, а міську!) керівництвом області визначено госпітальною базою для лікування хвороби COVID-19, хоча ні обладнання, ні тестів, ні навіть достатньої кількості засобів захисту медперсоналу у лікарні немає.

І за це Новомосковці вдячні Татяні Даковой та Вадиму Нестеренко.

 

 

У Новомосковській лікарні немає жодного апарата для вентиляції легень. Пустопорожній піар колишнього народного депутата, який начебто закупив апарат для нашої лікарні – відверта брехня, бо це киснева маска, а не апарат ШВЛ.

НАГАДАЄМО ЩО ПИСАЛИ ПІДКОНТРОЛЬНІ НЕСТЕРЕНКО В. ЗМІ :Вадим Нестеренко: «Эпидемия коронавируса – это тест на человечность»

Двері єдиної боксованої палати в будівлі колишнього інфекційного відділення з боку коридору зараз закриті старими матрацами, бо після капремонту під двері пролазить кулак!

 

 

За такий «ремонт» ніхто не поніс покарання, хоча є навіть призначені куратори реформування міської медицини. Розкрадання 4,5 років посадовцями бюджетних (наших з вами) грошей, тепер може обернутися не лише фінансовими втратами, а й людськими жертвами.

Нажаль правоохаронці нічого до цих пір не роблять, та покривають діяльність Нестеренка, Дакової та секретаря Сергія Горошко!