Жителі Дніпра інфікувалися коронавірусом у Франції

Двоє інфікованих коронавірусом у Дніпрі нещодавно повернулися з Франції.

Про це повідомляє Pravda.com.ua з поиланням на слова голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Олександр Бондаренко та повідомлення інформагентства «Укрінформ».

Пряма мова голови ОДА:

«Це подружня пара, яка нещодавно повернулася з Франції».

За даними Бондаренка, пацієнти звернулися до лікарні самостійно. Вони перебувають в інфекційних боксах, підвищеної температури в них немає, стан стабільний.

Чиновник запевнив, що інфекційна лікарня обладнана всіма апаратами, є всі медикаменти і всі засоби захисту.

Нагадуємо, у Дніпропетровській області визначено дві госпітальні бази при COVID-19: Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Загалом вони – на 430 ліжок.

 

«Маємо два лабораторно підтверджені випадки зараження COVID-19. Пацієнти наразі отримують всю потрібну допомогу. Медики забезпечені необхідним обладнанням, матеріалами, засобами індивідуального захисту, – наголосив Олександр Бондаренко. – Ми зробили все, аби не допустити подальшого розповсюдження інфекції регіоном. Закрили на карантин усі навчальні заклади, перевели на посилений режим роботи медичні установи, максимально обмежили рух громадського транспорту. Більшість роботодавців прислухалися до наших рекомендацій і перевели своїх працівників на віддалену форму роботи».

 

Наразі медики виявляють усі контакти, які могли мати хворі, аби обстежити таких людей та забезпечити їхню ізоляцію.