НОВОМОСКОВСЬК ВХОДИТЬ В КАРАНТИН, ЩО БУДЕ ЗАБОРОНЕНО(ВІДЕО)

17 березня 2020 року під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були присутні керівники медичних закладів, завідувач відділу лабораторних досліджень, начальник Новомосковського міськрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, керівники підприємств, установ та організацій міста, депутати міської ради, представники правоохоронних органів та інші.

Члени комісії розглянули питання про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Новомосковськ.

                 Учасники засідання заслухали інформацію головного лікаря КП «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леоніда Гінкоти, головного лікаря КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» Наталії Сіренко, які зазначили, що обмеження контактів між людьми і дотримання режиму карантину є дієвим способом зупинення поширення хвороби.

                 Очільник міста зазначив, що першочерговим завданням місцевої влади є забезпечення медичних працівників необхідними медичними засобами, захисним одягом, засобами захисту органів дихання та медикаментами, необхідними для хворих.

 

 

                   Відповідно до постанови КМУ №215 від 16.03.2020 «Про запобігання поширенню хвороби COVID-19» з 18.03.2020 по 03.04.2020 припиняються пасажирські перевезення на приміських та міжміських сполученнях. Міський транспорт працює згідно графіку, але з обмеженням – перевезення у маршрутках та автобусах можливі лише при кількості не більше 10 людей у салоні.

                  За результатами засідання комісія прийняла рішення про тимчасове припинення роботи у місті всіх закладів ресторанного бізнесу та громадського харчування, ринків (в т. ч. стихійних), об’єктів побутових послуг, спортивних об’єктів, культурних закладів, бібліотек, музеїв, торговельних центрів, загалом усього, що передбачає масові скупчення людей. Виняток становитимуть лише продуктові та господарські магазини, аптеки, банки й АЗС, які будуть працювати з обмеженням щодо кількості людей.

 

 

 

 

 

 

 

Нет описания фото.

 

 

 

Нет описания фото.

 

 

 

Нет описания фото.

 

 

                Міська рада також працює в обмеженому режимі. Тому звертаємося до громадян з проханням надсилати звернення на електронну адресу nov_org_otd2007@ukr.net, або оформляти письмово та залишати у скриньці для документації, яка встановлена при вході в міську раду. При виникненні питань звертатись за телефоном 7-34-05, 7-13-18.

На період карантину також скасовані особисті прийомі громадян посадовими особами виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

                 З певними обмеженнями працюють Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) та управління праці та соціального захисту населення. При можливості рекомендуємо відкласти візит до даних установ, якщо це не терміново, або ж дотримуватися пропускного режиму, зберігати дистанцію не менше ніж 1 метр між людьми, не відвідувати заклади з ознаками інфекційних захворювань.

Будь ласка, поставтеся до ситуації з розумінням. Здоров’я та безпека людей – найцінніший пріоритет.