Дніпровська лікарка: «Не торкайтеся руками обличчя та очей!»

У Дніпрі спостерігається сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Але цей показник на 23,5% нижче епідемічного порога.

Про це під час брифінгу 16 березня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник, передає прес-служба Дніпровської міськради.

За словами лікарки, за останній тиждень до медиків з ознаками ГРВІ та грипу звернулося 4.325 осіб, з них 57% – діти. До стаціонарів госпіталізовано 149 людей, з них 124 – діти, що очікувано, адже діти частіше хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. Летальних випадків від грипу або його ускладнень за минулий тиждень по місту немає. Водночас у Дніпрі не зареєстровано і жодного випадку коронавірусної інфекції або підозри на неї.

Медична директорка центру № 1 також нагадала про профілактику як коронавірусу, так й інших респіраторних захворювань:

«Уникайте місць великої скупченості людей. Дистанціюйтесь, хоча б на метр, від людей, які кашляють або чхають поряд з вами. Частіше і ретельніше мийте руки з милом, а також використовуйте спиртовмісні засоби для їхньої обробки. Не торкайтеся руками обличчя та очей.

Будьте здоровими! Піклуймося про своє здоров’я та оточуючих!».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

источник