Газ «для населення» йшов на комерційні АГЗС та АГЗП

На Дніпропетровщині викрито групу, яка підробляла офіційні документи.Триває досудове розслідування стосовно групи осіб, підозрюваних у спричиненні збитків державним компаніям, які здійснюють видобуток скрапленого газу, на суму майже 1 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області

Встановлено, що засновник товариства з обмеженою відповідальністю, очоливши стійку організовану групу, до складу якої увійшли п’ять працівників цього підприємства, у 2019 році здійснив незаконну реалізацію скрапленого газу, передбаченого для потреб населення, суб’єктам господарювання.

Для реалізації злочинного плану вказані особи надали до Дніпропетровської, Запорізької та Миколаївської облдержадміністрацій підроблені офіційні документи (довідку про напрямок реалізації газу та списки осіб, які його потребують), після чого скраплений газ, передбачений для потреб населення вказаних областей, продавали суб’єктам господарювання на комерційні АГЗС та АГЗП (автомобільні газозаправні станції та автомобільні газозаправні пункти –ред.).

Умисними діями працівники ТОВ спричинивши державним компаніям, які здійснюють видобуток скрапленого газу на території України, збитки на суму майже 1 млн грн.

Наразі організатору вказаної групи та п’ятьом його співучасникам повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення). Двом членам групи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 800 прожиткових мінімумів, іншим – домашній арешт.