У Новомосковську відбулася загальноміська оперативна нарада.Що відбувалось?!(ВІДЕО)

03 березня 2020 року під головуванням міського Голови В.І. Літвіщенка у великій залі Новомосковської міської ради відбулася загальноміська оперативна нарада. На засіданні були присутні заступники міського Голови керівники установ та організацій міста, начальники управлінь, відділів та працівники міської ради.

 

 

 

 

 

 

                     Очільник міста підвів підсумки діяльності за лютий 2020 року та озвучив основні завдання на наступний місяць. Серед них: активізація роботи з населенням щодо скорочення заборгованості за послуги ЖКГ; забезпечення виконання плану доходів по бюджету; продовження вирішення проблеми щодо санітарної очистки міста від твердих побутових відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ; поновлення проведення щотижневої акції «Чистий четвер»; реалізація програми щодо встановлення зупинок громадського транспорту; складання плану по висадці молодих дерев на 2020 рік; продовження роботи по обрізці дерев, спилюванню аварійного гілля, освітленню дворів та ремонту дворових проїздів; активізація роботи по боротьбі зі злочинністю та наркоманією; приділення посиленої уваги питанню охорони праці та техніки безпеки на підприємствах; соціальний захист та піклування про людей похилого віку та багато інших.

 

 

В ході наради міський Голова представив присутнім нового начальника Новомосковського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Цебра Олександра Борисовича та побажав успіхів у роботі. За результатами наради були надані доручення відповідним службам.

 

 

 

 

 

Міськвиконком Новомосковськ