У Новомосковську ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 7 «ЛАСТІВКА» ВІДСВЯТКУВАВ 45-ИЙ ЮВІЛЕЙ(ВІДЕО))

45 років тому (у лютому 1975 року) перед маленькими дітлахами відкрились двері дитячого закладу «Ластівка», двері в чудову країну казок, ігор та знань, де малюки отримують такі потрібні їм вміння спілкуватися і любити, жити і перемагати, де про садок говорять, як про затишний і гостинний дім, де живе любов, доброта і чуйність, де педагоги – мудрі та чуйні, аура світла і чиста.

Колективу вдалося виховати в своїх стінах представників різних професій але пишаються вони насправді не цим, а тим, що виховують просто хороших людей, здатних прийти на допомогу, які стали турботливими батьками та справжніми громадянами своєї країни.

Та цього свята, як і всіх попередніх, могло б і не бути, адже в 2002 році дошкільний заклад був на межі закриття.Проте дякуючи тодішній владі, на чолі з теперішнім мером Віктором Літвіщенко, дитячий заклад отримав друге життя, адже був прийнятий в дружній колектив дошкільних закладів м. Новомосковська. Сьогодні міська влада продовжує підтримувати дитячий садок і допомагати у вирішенні проблем (так ще три місяці тому в закладі було холодно і діти мікрорайону не могли його відвідувати, наразі проблема вирішена, зроблений ремонт та відновлено опалення).

 

 

ЛИСТОПАД 2019 р.

 

 

 

                   21 лютого 2020 року дошкільний навчальний заклад №7 «Ластівка» (вул. Спаська, 8-г) відсвяткував свій 45-й день народження. З нагоди свята до дитячого садочка завітало багато гостей та друзів закладу, серед них люди, які керують, вболівають та відповідають за дошкільну освіту: міський Голова В.І. Літвіщенко, начальник управління освіти Падашуля Н.І., начальник відділу соціального захисту і дошкільної освіти Куга Н.В., заступник начальника управління освіти Сильченкова К.О та працівники освітнього закладу.

                  Міський голова Віктор Літвіщенкопривітав усіх присутніх з цією датою, подякував колективу за гарну роботу та побажав позитивних емоцій, успіхів та наснаги у вихованні молодого покоління. Щоб радість, щастя й добро наповнювало серця всіх, хто натхненно тут працював і нині трудиться, допомагаючи малюкам рости і розвиватися.

                 За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вихованні підростаючого покоління та з нагоди свята кращі працівники були нагороджені квітами, подяками міського Голови таподарунками.

ЛЮТИЙ 2020 р.

 

 

 

 

 

 

 

               Для присутніх була представлена концертна програма — справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка. Також гостей порадував запальний виступ військового оркестру 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України(керівник — полковник Богдан Задорожний). У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера.