Сьогодні у Новомосковську пройшло чергове засідання оперативного штабу з питань надзвичайних ситуацій(ВІДЕО)

06.02.2020 року., о 10.00 годині під головуванням керівника міста пройшло засідання оперативного штабу з питань координації роботи комунальних служб щодо ліквідації наслідків снігопаду та забезпечення життєдіяльності міста. Міський Голова висловив вдячність за організовану роботу комунальникам, які до ранку виконали поставлені завдання по очищенню доріг та тротуарів. В той же час мер міста наголосив, що ситуація залишається на контролі протягом найближчих днів, оскільки очікується пониження температури та можливі опади.

Заслухали керівників відповідних служб, які доповіли про ситуацію за минулу добу, а саме пророблену роботу та наявні проблеми з якими зіткнулися у ході її виконання.

Наразі комунальні підприємства продовжують роботу по ліквідації наслідків негоди та готові до оперативного реагування у разі раптового погіршення погодних умов.

У Новомосковську, у зв’язкузі складними погодними умовами, значною кількістю опадів та загрозою нормальній життєдіяльності міста, комунальні служби працюють у посиленому режимі.

Дощ та мокрий сніг, який тривав майже добу, утворив на дорогах та тротуарах льодяні напливи та снігову кашу, яка створює неабиякі труднощі для проїзду автотранспорту та руху пішоходів. Починаючи з 20:00 год. комунальні служби міста розпочали роботу.

Для очищення доріг було задіяно сім одиниць спецтехніки та близько  50 працівників комунальних підприємств. В першу чергу розчищають дороги з найбільш інтенсивним автомобільним рухом, приділяючи особливу увагу підйомам, мостовим переходам, зупинкам автомобільного транспорту та проїздам до медичних закладів. Також паралельно тривають роботи з посипки вулиць і тротуарів міста посипковим матеріалом.

Водночас, комунальними службами проведені роботи по: прибиранню повалених зледенілих гілок; розпилу та ліквідації повалених дерев; очищеннювнутрішньобудинкових проїздів та тротуарів будинків; відновленню освітлення, відсутність якого спричинена поваленими гілками та обірваними проводами.

Міський Голова Віктор Літвіщенкоособисто здійснив обхід вулиць міста з метою визначення масштабів робіт та контролю роботи комунальників.