У Новомосковську відбулося засідання міської комісії з питань надзвичайних ситуацій(ВІДЕО)

05 лютого 2020 року під головуванням міського Голови В.І. Літвіщенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули питання про заходи, що проводитимуться службами в зв’язку з погіршенням погодних умов, сніговими опадами та ожеледицею:
– готовність до роботи снігоприбиральної техніки;
– наявність паливно-мастильних матеріалів;
– наявність запасів піщано-соляної суміші;
– забезпечення посиленого режиму чергування відповідальних працівників служб.
За даними Українського гідрометеорологічного центру у найближчі дні
очікується суттєве ускладнення погодних умов, а саме: значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, посилення східного вітру, сильна хуртовина, на дорогах ожеледиця. Згідно цього, було заслухано доповіді керівників відповідних служб щодо стану їх готовності до роботи внаслідок погіршення погодних умов.
Комунальні служби міста будуть працювати у цілодобовому режимі.

 

 

 

 

 

 

 

                  Наявні одиниці спецтехніки готові розчищати дороги у посиленому режимі, а підприємства в повному обсязі забезпечені посипними та паливо-мастильними матеріалами.
З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування, міська рада у разі необхідності буде залучати необхідні сили і засоби для забезпечення проїзду транспорту на автошляхах, ліквідації аварій у системах життєзабезпечення і відновлення тепло та енергопостачання.
По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, надані відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

 

Міськвиконком Новомосковськ