«КОМЕНЕРГО-НОВОМОСКОВСЬК» ВЖЕ НЕ БУДЕ ОБСЛУГОВУВАТИ БАГАТОКВАРТИРНІ БУДИНКИ МІСТА(ВІДЕО)

Як стало відомо нашому виданню, ТОВ «Керуюча Компанія «КомЕнерго-Новомосковськ» – підприємство, яке брало гроші у населення та нічого не робило, продовжить свою роботу в м. Новомосковськ лише до 31.03.2020 р.

На даний час Новомосковський РЕМ проводить у місті тотальне відключення електроенергії ліфтів та освітлення під’їздів житлових будинків, у зв’язку з повною бездіяльностю та неспроможністю провести розрахунки з енергопостачальними компаніями (згідно тарифів, які затверджені Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 р.) ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ», що є наслідком бездіяльності керивництва цього підприємства.

Заборгованість мешканців м. Новомосковська за послуги з утримання будинків та прибудинкової території є незначною, у зв’язку з тим, що фактично біля кожного будинку немає оформленої прибудинкової території, за уборку якої ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» брала гроші.

 

 

 

 

Для попередження майбутнього відключення електроенергії ліфтів та освітлення під’їздів у будинках необхідно притягнути до відповідальності директора ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» Тарасюка В.Й. та бухгалтерію, яка брала участь та покривала розкрадання грошей споживачів.

Тільки у цьому випадку існує можливість сплатити заборгованість за електроенергію та призупинити відключення електроенергії, необхідної для функціонування ліфтів та освітлення під’їздів житлових будинків.