Народний депутат-«слуга» Максим Бужанський поширює сфальсифіковані документи

Повідомлення для пенсіонерів, буцімто розіслані Головним управлінням Пенсійного фонду України (ПФУ) в Дніпропетровській області, насправді ПФУ не розсилав.

Про це «Лицам» повідомили по телефону «гарячої лінії» облуправління ПФУ, номер якої якраз і вказаний у сфальсифікованому документі: (097) 644-660-07.

«Ми нічого не розсилали, – сказала представниця ПФУ. – Немає ніякої необхідності людям бігти в Центральний відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України (ПФУ) в Дніпропетровській області».

Про кількість пенсіонерів, які зараз щоденно відвідують Центральний відділ обслуговування громадян, жінка сказала: «Може бути, що і шістсот».

Також, «Лица» сьогодні відвідали Самарський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) в місті Дніпрі на вул. Молодогвардійській, 22-А. У черзі сиділо 8 людей.

Самарський відділ обслуговування громадян

 

Раніше видання «Страна» опублікувала буцімто лист з Пенсійного фонду. Його виданню переслав народний депутат від партії «Слуга народу» Бужанський Максим Аркадійович.

Нардеп написав у своєму Telegram-каналі про великі черги пенсіонерів.

«Це відділення Пенсійного фонду в Дніпрі. Черга, кількість талончиків досягає 600 в день. Можливо, і більше, не знаю. Пенсіонери отримали наказ принести з банку довідку з номером IBAN, поки немає довідки, немає пенсії.

Люди похилого віку просто не розуміють, про що мова. І стоять в черзі в спробах хоч щось з’ясувати.

Судячи з ситуації, грошей їм не бачити до березня, виживай, як хочеш.

Що це, брак грошей в ПФ, тупість або бажання покрутити гроші місяць, не знаю, готую запит на ПФ. Просто пекло, чисті мерзотники», – написав народний депутат.

 

У відділі обслуговування громадян (фото М. Бужанського)

Папірець, який отримав 80-річний дніпровець (фото М. Бужанського)

 

У поширеному Максимом Бужанським «повідомленні від ПФУ», говориться не про банківську довідку з номером IBAN, а що пенсіонер повинен з’явитися на прийом особисто і особисто написати нову заяву, бо буцімто його пенсію отримують більше року за дорученням або не отримують з банківського рахунку більше року.

«Вісімдесятирічний пенсіонер, що отримав це, ніколи не отримував пенсію за дорученням і завжди отримував її, не відкладаючи на рік. Відповідно, до цьому папірцю, він повинен кинути все й бігти в ПФ, щось їм доводити», – прокоментував «слуга народу».

В коментарі «Странє» заступниця начальника Головного управління ПФ в Дніпропетровській області Леся Неклеса пояснила, що насправді ніяких довідок по IBAN ПФУ не вимагав і не вимагає.

«По зміні банківських рахунків по IBAN ніяких довідок приносити не потрібно, всю інформацію ми отримали в автоматичному режимі, без участі пенсіонерів, станом на 1 січня 2020 року», – повідомила Леся Неклеса.

 

 

 

 

 

 

источник