ГУ ДПС у Дніпрі, обіцяє з’ясувати, скільки і якої якості пісок продає ФОП Маляр А.В.

Головне управління Державної податкової служби в Дніпропетровській області перевірить показники та об’єми видобутку піску та його використання ФОП Маляром Анатолієм Володимировичем.

Про це йдеться у листі на адресу ГО «ЛАРП» (редакція газети «ЛИЦА») за підписом в.о. начальника відповідного управління Чуб Ганни Володимирівни.

Нагадаємо, що з земельної ділянки Маляра А.В. завантажувалися автомобілі ТОВ «Автомагістраль-Південь». Ця фірма будує автомобільну дорогу державного значення «Р-52 Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка» від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей.

 

Фото та відео – 2019 року

 

Перевірку податківці будуть робити документальну – на основі отриманих від ФОП Маляр А.В. письмових пояснень та копій дозвільних документів на будівництво става-копані, на спеціальне водокористування, права власності на нерухоме майно (земельну ділянку).

«Після її (перевірки – ред.) проведення, у разі встановлення фактів порушень податкового та іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи ГУ ДПС будуть вжито заходи відповідно норм діючого законодавства», – пише в.о. начальника ГУ ДПС у Дніпропетровські області:

 

 

До відома: у грудні 2018 р. на Маляра А.В. були перереєстровані більше 10 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

За даними Прокуратури Дніпропетровської області, ТОВ «Автомагістраль-Південь» не має документів, що підтверджують якість піску, який використовується при будівництві автомагістралі.

«Використовується піщана суміш (супісок),що є порушенням будівельних норм при будівництві доріг та автострад, та який видобувається за місцем знаходження будівництва ставка-копані для товарного виробництва риби, розташованого на території Іванівської сільської ради Петриківського району. Вказаний пісок купується за готівкові кошти, а документально товар надходить від ТОВ «ГундТрейд» (код ЄДРПОУ 41375738 (юридична адреса – м. Маріуполь –ред.)).

Таким чином, враховуючи проведення безтоварних операцій, а також завищення суми товару, посадові особи Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області та вищезазначених підприємств завдали збитків бюджету на загальну суму приблизно 12.000.000 (дванадцять мільйонів) гривень», – цитує судова ухвала позицію облпрокуратури.

Підрахунки «Лиц» дають таку ж цифру:

«Згідно її (автодороги Р-52 – ред.) кошторису, природного піску на будівництво буде потрібно близько 430 тисяч тонн. «Напроміть» річковий пісок можна за ціною від 53 грн/тонна. А Маляр А.В. продає по 30.

Різницю – 23 грн/т – множимо на 430 тисяч тонн = 10 млн грн. Плюс 20% ПДВ. Ось і вийшла та сума збитків бюджету – 12 млн гривень – яку ще два роки тому вирахувала Прокуратура Дніпропетровської області.

А толку?» – писали ми ще 05 листопада 2019 року.

 

 

 

 

 

 

 

джерело