Розслідування, чи був хабар у $400.000, йде 13-й рік.Новомосковський міськрайонний суд отримав справу більше, ніж три роки тому

Справа № 1-3/11 по обвинуваченню в отриманні  у 2007 р. хабара у розмірі 400.000 долларів США на той час головою Петриківської райдержадміністрації Ліснім Петром Гнатовичем сьогодні в черговий раз слухалась суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Болкарьовою Оксаною Вікторівною (суддя приймала справу до заміжжя, ще як Мороховець Оксана Вікторівна).

Надягаємо, речовий доказ у вигляді 400 тисяч доларів США знаходиться невідомо де. Петро Лісний провів за ґратами 15 місяців. Справа декілька разів поверталася у облпрокуратуру на дорозслідування та у першу судову інстанцію з апеляції.

Засідання суду 21 січня 2020р. продовжувалося пів-години.

Цікаво, що суддя заборонила журналістам газети «Лица» робити фотографії.

«Фотографувати я вам забороняю, оскільки це заважає під час судового розгляду. Відеозйомка – будь ласка», – сказала вона.

В суді був допитаний свідок – геодезист, який у 2006-2009 роках працював на приватному підприємстві, що оформлювало земельну ділянку другому підсудному, племіннику П. Лісного Ростиславу Грекову.

За словами прокурора Щавюк Ганни Олександрівни, покази свідка-геодезиста співпадають з тими показами, які він дав на під час досудового розслідування.

Цікаво, що прокурор Щавюк Ганна Олександрівна,переселенка з окупованого м. Антрациту, також використовує ПІБ Донець Ганна Олександрівна.

Обидва ці прізвища отримані від чоловіків, з якими наразі прокурор не перебуває в стосунках.

Те, що прокурор Донець Ганна Олександрівна та прокурор Щавюк Ганна Олександрівна – одна й та сама людина, крім порталу «Судова влада України» (див. фотогалерею), підтверджує й реєстр декларацій НАЗК.

Декларації-повідомлення про суттєві зміни в майновому стані від 27 серпня 2019 року обидвох прокурорів Новомосковської місцевої прокуратури – і Донець Ганни Олександрівни, і Щавюк Ганни Олександрівни – інформують, що декларантка продала 22.08.2017 нерухоме майно громадянину України Жукову Сергію Анатолійовичу за 102.719 гривень.

Наступне судове засідання за обвинуваченням Петра Лісного і його племінника Ростислава Грекова заплановано на 18 лютого.