У Новомосковську зводять сучасний стадіон

У Новомосковську півстолітній стадіон «Металург» перетворюють на сучасну спортивну арену. Нині триває масштабна реконструкція. Підрядники вже демонтували старі трибуни, звели фундаменти під нові, уклали дренаж під футбольне поле та бігові доріжки. Зі станом робіт ознайомився очільник регіону Олександр Бондаренко.

«Розвиток спортивної інфраструктури регіону – один з наших пріоритетів. Хочемо, аби мешканці Дніпропетровщини могли тренуватися в належних умовах, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Яскравий приклад – реконструкція стадіону «Металург» у Новомосковську. Після завершення робіт це буде сучасний та якісний  спортивний простір європейського зразка – зі зручними трибунами, професійними доріжками та великим полем».

Стадіон «Металург» – єдиний у Новомосковську, де проводили матчі професійні футбольні команди. А ще, майже упродовж 50 років там займалися спортом місцеві мешканці. Втім, за словами городян, він давно потребував реконструкції.

«За свою майже півстолітню історію стадіон тричі ремонтували, але жодним сучасним вимогам він вже не відповідав. Частина трибун лишалась такими, як і тридцять років тому, – сказав Новомосковський міський голова Віктор Літвіщенко. – Дуже хочемо, щоб у нашому місті нарешті з’явився стадіон сучасного типу. До того ж, «Металург» розташований у самому центрі Новомосковська, що дуже зручно для городян». 

Футбольне поле із якісним покриттям, кругова бігова доріжка на шість смуг, воркаут-майданчики та зона для стрибків у довжину.  А ще, комфортні трибуни та сучасні роздягальні. Таким стане стадіон «Металург» після завершення реконструкції.

«Старий стадіон міг вмістити 850 глядачів. Трибуни були старенькі, навіть без навісів. Тепер, за проектом, тут зможуть з комфортом розміститися півтори тисячі людей. Східна трибуна розрахована на 550 місць, західна на 970 місць.  Передбачені й місця для людей з інвалідністю», – розповіла директор ПП «Лідер-Проект» Тетяна Касьян.

Завершити реконструкцію планують у 2020 році.

 У Новомосковську реконструюють стадіон «Металург»У Новомосковську реконструюють стадіон «Металург»

Стан робіт оглянув голова Дніпропетровської ОДА Олександр БондаренкоСтан робіт оглянув голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко

«Розвиток спортивної інфраструктури регіону – один з наших пріоритетів. Хочемо, аби мешканці Дніпропетровщини могли тренуватися в належних умовах», – голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко«Розвиток спортивної інфраструктури регіону – один з наших пріоритетів. Хочемо, аби мешканці Дніпропетровщини могли тренуватися в належних умовах», – голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко

Нині триває реконструкціяНині триває реконструкція

 «За проектом, тут зможуть з комфортом розміститися півтори тисячі людей. Передбачені й місця для людей з інвалідністю», – директор ПП «Лідер-Проект» Тетяна Касьян«За проектом, тут зможуть з комфортом розміститися півтори тисячі людей. Передбачені й місця для людей з інвалідністю», – директор ПП «Лідер-Проект» Тетяна Касьян

Після реконструкції тут буде велике футбольне поле, бігові доріжки та спортивні зониПісля реконструкції тут буде велике футбольне поле, бігові доріжки та спортивні зони

«Дуже хочемо, щоб у нашому місті нарешті з’явився стадіон сучасного типу. До того ж, «Металург» розташований у самому центрі Новомосковська, що дуже зручно для городян», - голова Новомосковська Віктор Літвіщенко«Дуже хочемо, щоб у нашому місті нарешті з’явився стадіон сучасного типу. До того ж, «Металург» розташований у самому центрі Новомосковська, що дуже зручно для городян», – голова Новомосковська Віктор Літвіщенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

источник