У Новомосковську Міський Голова Віктор Літвіщенко, провів оперативку вулицями та дворами міста

16 січня 2020 року міський Голова Віктор Іванович Літвіщенко провів обхід вулицями міста разом з керівниками комунальних підприємств, структурних підрозділів міськвиконкому та представниками інспекторів поліції. Були розглянуті питання благоустрою та підвищення якості санітарної очистки міста.

 

 

                Очільник міста наглядно продемонстрував існуючі недоліки та вказав на що звернути увагу відповідальним керівникам.Насамперед це:нерегулярність вивозу сміття;відсутність освітлення у дворах багатоповерхівок; обрізка дерев з метою забезпечення безпеки життя і здоров’я людей та уникнення аварійних ситуацій;стихійні сміттєзвалища, які утворюють самі ж мешканці;утримання об’єктів та прилеглих територій, які закріплені за підприємствами, установами, закладами торгівлі, власниками та орендарями приміщень у належному стані.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оскільки зима цього року тепла та відсутні опади, то вже зараз можна почати прибирання опалого листя, сміття та прибудинкових територій. Міський Голова висловив сподівання на співпрацю громадян з комунальними підприємствами.

За результатами наради були надані доручення відповідним службам.