Суддя з Дніпра Мельниченко видалив 432 документа зі справи про банду Кошляка-Астіона

Суд закрив справу №208/6312/16 відносно діянь банди вимагачів у складі Астіона Василя Миколайовичанині депутата Дніпропетровської обласної ради, його тестя Кошляка Михайла Анатолійовичаекс-помічника-консультанта нардепа Бориса Філатова, та інших осіб припинено.

Рішення вступило у законну силу.

Як повідомляється в ухвалі від 20 грудня 2019р. судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Мельниченко Сергія Петровича, суддя вирішив:

«Закрити кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_1 по ч. 2 ст. 189 КК України та ОСОБА_2 по ч. 2 ст. 189 КК України на підставі п. 2 ч. 2 ст. 284 КПК України у зв`язку з відмовою прокурора від підтримання державного обвинувачення».

Крім того,

«суд вважає за можливе прирівняти неявку потерпілих в судове засідання як відмову підтримувати висунуте обвинувачення».

Також в Єдиному держреєстрі судових рішень опублікована Ухвала судді Мельниченко від 06 грудня 2019 р., якою він ухвалив видалити з цієї справичотириста тридцять два документа.

Про те, що принаймні один з потерпілих по цій справі – Севідов Олег Федорович – не знав про ці беззаконня судді Мельниченка, свідчить лист, який редакція газети «Лица» отримала від нього. 03 січня 2020 р. потерпілий Севідов повідомив, що на судовому засіданні, яке заплановане на 17 січня 2020 року, буде здійснюватися допит фігурантів справи, бо суд задовольнив таке його клопотання, скан якого він надсилає «Лицам»:

На ухвалу судді Мельниченка подана апелляція. Відомостей про її прийняття та призначення до розгляду поки немає.

Олег Севідов записав відкрите відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського.

«21 травня 2019р. в інаугураційній промові Володимир Олександрович сказав, що всі, хто його підтримав – президенти. Тоді я хочу задати перше питання: Володимире Олександровичу, а чому ж тоді після 21 травня лише Ви – Президент, а на всіх інших Вам наплювати?» – питає потерпілий по кримінальному провадженню.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

джерело