Новые “нищие”депутаты которые забрали компенсацию на аренду жилья, за наш счет

Минулого тижня одразу троє колишніх депутатів отримали підозри за те, що брали компенсацію за житло, хоча не потребували цього. 122 депутати нинішніх забрали компенсацію за оренду житла в листопаді. З погляду закону, вони нічого не порушили. А от з морального боку справи…

На фото – чергові 9 нужденних депутатів-мільйонерів, які не посоромились взяти кількадесят тисяч гривень за житло:

 

 

 

             1⃣ Владислав Бородін (Слуга Народу): в серпні придбав ЛендКрузер за 1,5 млн грн, дружина декларує заощаджень на $50 тисяч, а от 20 тисяч грн на оренду житла не знайшов.
              2⃣ Ігор Васильковський (Слуга Народу): у вересні отримав мільйон за продаж корпоративних прав, володіє численною нерухомістю (не в Києві) та автівками, однак перед спокусою отримати 19 тисяч грн за наш з вами рахунок не встояв.
               3⃣ Геннадій Вацак (За Майбутнє): кондитер-мільйонер з Вінниччини з бездонною декларацією про доходи, який, серед іншого, володіє розкішною Maserati Quattroporte. Ще варто щось додавати? Втім, 60 тисяч грн на дорозі не лежать.
              4⃣ Володимир Гевко (Слуга Народу): бізнесмен з Тернополя задекларував $115 тисяч та 75 тисяч євро лише у вигляді готівки. Кажуть, зараз валюту міняти не дуже вигідно, тому нехай українці 41,6 тисячами грн допоможуть з орендою житла для пана депутата.
              5⃣ Юрій Заславський (Слуга Народу): бізнесмен з Хмельницького зміг заощадити $200 тисяч та 80 тисяч євро. І що з того? На оренду житла нехай платники податків скидаються.
              6⃣ Сергій Мінько (За Майбутнє): ексмер Мелітополя має у вигляді готівки $150 тисяч, декларує кілька швейцарських годинників, а от мимо 12 тисяч грн з бюджету пройти не зміг.
              7⃣ Олександр Пономарьов (ОПЗЖ): минулого року прикупив Мерседес за 1 млн грн, тримає під матрацом $545 тисяч і 100 тисяч євро. Ну але нема дурних витрачати власні гроші на оренду житла, якщо є кошти платників податків.
              8⃣ Олег Синютка (Європейська Солідарність): дружина – успішна бізнесвумен. Заощадила майже $90 тисяч і 57 тисяч євро. Мовчимо про гривні. Але позичити чоловіку на оренду житла не вистачило все одно.
              9⃣ Юрій Шаповалов (За Майбутнє) в жовтні придбав новенький BMW X7 за 3,2 млн грн, в листопаді купив приміщення за 3 млн грн. А от на оренду житла грошей не знайшлось.

Зовсім скоро перезапустимо “Серпом по рейтингу”. Виборцям згаданих депутатів буде цікаво дізнатись за чий рахунок вони орендують столичне житло.

P.S. Дехто з “героїв” минулої публікації (Бужанський, Батенко, Констанкевич) в листопаді брати компенсацію передумали. Втім, більшість зі згаданих в старому дописі мільйонерів продовжили орендувати житло за наш з вами рахунок.

 

 

 

 

источник