У Новомосковську, зима не стала несподіваной(ВІДЕО)

3 грудня на першу годину ночі у м. Новомосковську пішов перший сніг. І вже о другій годині на дороги міста вийшла спеціальна техніка, а о 04.00 до роботи долучилися прибиральники територій та двірники комунальних підприємств.

Міський Голова Віктор Літвіщенко з 4.00 до 5.30 особисто провів об’їзд вулиць міста з метою визначення масштабів робіт та контролю роботи комунальників.

О 6.00 під головуванням міського Голови пройшло засідання оперативного штабу з питань координації роботи комунальних служб щодо ліквідації наслідків снігопаду. Так, за інформацією комунальників, в ліквідації негоди задіяно 5 одиниць спеціальної техніки та близько 50 працівників комунальних служб. З 8.00 планується вихід на дороги додатково залученої техніки. Підприємства в повному обсязі забезпечені протиожеледною сумішшю.

Віктор Літвіщенко подякував керівникам за злагоджену і оперативну роботу та доручив підлеглим невідкладно розчистити тротуари, зупинки громадського транспорту, під’їзні шляхи до дитячих садочків, шкіл, лікарень та інших об’єктів соціальної сфери. Також міський Голова зазначив, що роботи з повної ліквідації негоди повинні бути завершені протягом доби, щоб запобігти намерзанню на дорогах та мешканці міста могли безперешкодно пересуватись дорогами та тротуарами.

 

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

 

 

литвищенко новомосковск

 

На изображении может находиться: ночь и на улице

 

 

На изображении может находиться: снег и на улице