ЯК НЕСТЕРЕНКО ТА ЙОГО ОТОЧЕННЯ СТВОРЮЄ СОБІ НОВИЙ АНКЛАВ ДЛЯ КРАДІЖОК БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Казкового персонажа Змія Горинича ми пам’ятаємо з дитинства як триголового вогнедихаючого дракона, у якого на місці відрубаної голови одразу ж виростає нова голова.

Найкраще таку тварюку та її образні перевтілення охарактеризував відомий Гліб Жеглов у романі братів Вайнерів: «Якщо і є на світі диявол, то він не козлоногий рогач, а дракон з трьома головами, і голови ці – хитрість, жадібність, зрадництво. І якщо одна прикусить людину, то дві інші доїдять її дотла».

 

 

  Чотири попередні роки у місті Новомосковську ненаситний, хитрий і жадібний дракон Нестеренко пожирав усе, що бачив: гроші, чужий бізнес, блогерів, журналістів та навіть людей, які намагалися ставати йому та його оточенню на шляху.

              Від відчуття власної зверхності над нікчемним людом і абсолютної безкарності наш олігарх Горинич-Нестеренко настільки знахабнів, що почав по-звірячому мітити територію, яку забажав зробити своєю вотчиною і безроздільно там наживатись: зажадав об’єднати 66 населених пунктів трьох районів області в єдину об’єднану територіальну громаду (ОТГ) з центром у Новомосковську – там, де він уже встиг зробити собі своє кубло.
                Але вийшла неув’язочка: для об’єднання треба було, щоб нікчемний люд сам на це погодився. Та навіть за умов, що на голосування намагалися залучати лише «шісток» Титану Дракона, Олену Міщенко (можливо Тетяну Дакову, Олену Мітченко), але населення проявило активність, і більшість міст та сіл сказали такій життєвій перспективі від Нестеренка та його команди рішуче «НІ».

Олена Мітченко (Олена Міщенко)

Картинки по запросу отг в орловщине новомосковск

 

 

Титяну Дракона (Тетяна Дакова)

Картинки по запросу отг в орловщине новомосковск

Нагадаємо: https://gorozhanin.dp.ua/novosti/32693-obedinenie-gromad-orlovshhina-skazala-net-novomoskovskim-samozvantsam-i-anarhistam.html

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/33572-prisamarskogo-knyazhestva-ne-poluchilos-detsentralizatsii-v-novomoskovske-skazali-sha-video.html

http://www.litsa.com.ua/show/a/34878

 

 

 

 

 

Винятком стали лише кілька сіл…

               Безчинства ненажерливого Змія зрештою отримали логічне завершення: люди згадали, що гуртом легше бити не тільки батька. І дружно поперли чудовисько в особі Вадима Нестеренка. Ще й попередили про неминучість покарання за скоєне. Тепер він на далеких островах може вільно утішатись в компанії улюблених блоХерш, продажних журналістів, та особистих хвойд, які 4 роки вішали мешканцям Новомосковська локшину на вуха.

              Хоч Змій і зник, та слина у нього й досі котиться від того, скільки ще тут залишилося смачного і не надкушеного ним! Тому, враховуючи, що лакеї (оточення Нестеренка) Дракона залишилися серед нас (острови ж не гумові), ці так названі «шістки» настійливо продовжують втілювати задумки Змія-повелителя.

Хочете підтвердження?

              Ось вам чергова новина з реального політичного життя нашого регіону.
             На останній сесії Новомосковської районної ради від керівництва району прозвучало, що зараз вирішується питання про створення ОТГ з центром у селі Вільне, куди планують увести (слово яке влучне!) сільські та селищні ради – Вільненську, Мар’янівську, Миколаївську, Попасненську, Новостепанівську, Василівську та Губиниську.

                Зараз на місцях тривають обговорення, які можна упевнено назвати «договорняками», за підсумками яких і буде винесено остаточне рішення.
Як же так! Запитаєте Ви?

           Адже до цього будь-які прагнення до самостійного існування поза межами спланованого чудовиськом-олігархом мега-ОТГ присікалися на корню активістами та небайдужими людьми!

               Та часи змінилися. Після позачергових виборів до Верховної Ради нам стало чітко  зрозуміло, що гопників і нальотчиків Нестора на переважній більшості нашого регіону терпіти більше не будуть. Невже це сільські жителі самі проявляють громадську активність і намагаються почати господарювання спільно з дружніми сусідами?

              Так ні, цілком очевидно, що це районна влада хоче із залученням адмінресурсу «увести» окремі села в одну ОТГ для втілення в життя плану Змія-Нестеренка.

 І що цікаво, території, які об’єднуються в єдине ОТГ, повинні мати спільні кордони – це чітке правило. А воно у нас не діє!

               Це не дивина, у нас й інші правила не діють, це панщина Нестеренка, тут все «по поняттях та по беспределу». Губиниха (на диво!) справилася з шаленим адміністративним тиском чиновників і не підтримала таку пропозицію, а отже, і «розірвала» межі між названими населеними пунктами.

Але це не зупинило великих «об’єднаторів» – голосують за об’єднання двох окремих шматків смачної території!!!

                Щоб розібратись, чому саме ці села планують, як то кажуть, упакувати в єдину ОТГ, достатньо погортати підшивку газет і подивитись, на яких виборчих дільницях під час виборів народних депутатів переміг Вадим Григорович Нестеренко.

Так, це саме вони, ці села!

              Тобто, збирають в купку території, на якій люди самі хочуть, щоб ними правив Змій Горинич, він же Нестеренко та його оточення.

Як кажуть у народі, прапор їм у руки, нехай крадуть під оплески мешканців, якщо їм це подобається!

              Здавалось би, мешканці Новомосковська можуть із полегшенням зітхнути: ненажеру-крадія-рейдера з міста виперли, скоро і його приспішникам дамо копняка під сідло, а на інших територіях хай що хочуть, те й роблять. Але…

               Місто Новомосковськ давно виросло зі своїх адміністративних меж. Наприклад, північна частина міста територіально знаходиться на землях Вільненської сільради. Це створює людям проблеми з пропискою, отриманням пільг, субсидій тощо. Питання про межі вже давно зависло в повітрі, місцева влада досі його не вирішила. Тож тепер домовлятися про розширення меж Новомосковська доведеться… з Драконом та його оточенням? Як ви думаєте,  що саме Нестеренко захоче взамін?

                  Проблема полягає в тому, що жителі вказаних територій просто-напросто не знають наслідків безчинств влади під керуванням Змія-Нестеренка. Вони про «успіхи» тимчасової влади Новомосковська дізнавалися лише з газети «Твій рідний край», яка належить Вадиму Нестеренку. Тому селянами легко маніпулюють, «уводячи» в нестеренківську ОТГ. Плюс свою роль, звичайно ж, грають і робочі місця в аграрних підприємствах агрофеодала – іншої роботи в селах не знайти, а агрофеодал дає хоч яку.

А якщо руку не так на зборах піднімеш – то…все!

                 Ми так розуміємо, що з виборами в ОТГ будуть поспішати, бо вже недалеко й до виборів до місцевих рад, під час яких наші міські депутати-аграрії, дніпряни стовідсотково намагатимуться переплигнути в депутатські крісла новоствореної  ОТГ. А там – схеми, відпрацьовані на Новомосковську: кради досхочу!

 

Ось таку кашу заварюють Нестеренко та його оточення у нас під боком…

 

 

 

 

Тетяна Глуха