Мэр города Новомосковска Литвищенко В.И. провел рабочую встречу с родителями.

1 жовтня батьки учнів, які навчаються в середній школі №18, без запрошення увірвалися в малий зал Новомосковської міської ради де саме в цей час мер міста Новомосковська проводив свою нараду.
 Батьки зажадали від мера та його заступників розібратися з раптовим підвищенням вартості харчування в шкільній їдальні, а найголовніше, з якістю продуктів, що поставляються в школу компанією «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕР 5».
  Компанієя «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕР 5», за нашою інформацією, постачає продукти харчування в учбові заклади останні п’ять років виграє всі тендери в місті Новомосковську та в місті Дніпро.
  За дивним збігом обставин, компанія, яка належить братам Сергію та Олександру Шаркунам – «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕР 5», вирішила підвищити вартість харчування для школярів якраз з приходом до влади мера Литвищенко.
 На прохання батьків  учнів, мер Літвіщенко В.І.  02 жовтня провів робочу зустріч батьків з директорами шкіл міста та представниками компанії “КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕР 5”.
  В ході зустрічі її учасники обговорили наболілі питання та проблеми, пов’язані з харчуванням у навчальних закладах, а так само можливість поліпшення харчування в школах.

 

 

 

 

У виконкомі пройшла робоча зустріч міської влади та представників сфери освіти з батьками.