МОЗ вперше в Україні програв вакцинну справу у Верховному Суді

Сьогодні отримали Постанву з Верховного Суду по вакцинній справі. Як ви думаєте – напишуть про це ЗМІ?
Звичайно, що ні. Вони готові розтеражувати неправдиву новину, що нібито Верховний Суд заборонив нещепленим дітям відвідувати освітні заклади, АЛЕ вони не напишуть про те, що МОЗ програв вакцинну справу.
Отже, по справі 128/2994/15-ц було встановлено:
Аналіз встановлених обставин у суді і медичної документації у їх сукупності та взаємозв’язку дозволяє дійти висновку, що проведення туберкулінодіагностики позивачам БЕЗ ЇХ ЗГОДИ 11.04.2006 року, спричинило ЗНАЧНЕ погіршення здоров’я останніх, що виявилося у ослабленні імунної системи, УРАЖЕННЯ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, розвитком аутоімунних реакцій, які призвели до розвитку відповідної клінічної симптоматики.
вакцинацію, що пов’язана з туберкулінодіагностику дітям Мізяківсько-Хутірської середньої школи, які дуже серйозно від неї постраждали, було проведено серією препарату, яка у встановленому законом порядку не була перевірена на відповідність показникам якості державним органом, на який покладено такий обов’язок – Держлікслужбою, ЩО ВХОДИТЬ ДО СТРУКТУРИ МОЗ.
Через неналежне виконання своїх обов’язків вказаним органом до застосування було допущено препарат, який не пройшов відповідний контроль якості, чим була завдана серйозне ушкодження здоров’я неповнолітніх дітей, до яких такий препарат застосовувався.
МОЗ всіляко лукаво, підступно хотіло спростувати даний факт, АЛЕ, таки, МОЗ не спростовано даних тверджень, що туберкулін серії 14/51 не відповідав показникам якості.
Таким чином, колегія суддів доходить висновку про підтвердження належними та допустимими доказами причинно-наслідкового зв’язку між проведенням туберкулінодіагностики 11.04.2006 року та погіршенням стану здоров’я дітей.

 

https://youtu.be/dK80NGPTHBo