У Дніпрі, військовослужбовець врятував життя касирші

У Дніпрі офіцер ЗСУ врятував життя дівчині, в якої раптово стався епілептичний напад. 

                 В одному із супермаркетів Дніпра офіцер військової частини Східного територіального управління, старший лейтенант Роман Варавка врятував жінку, якій раптово стало зле. Відомо, що Роман Варавка зайшов до цього магазину під час обідньої перерви, щоб придбати якісь необхідні йому речі. Тоді він почув галас та прохання викликати швидку медичну допомогу, які долинали з черги біля каси. Він одразу відреагував на це та кинувся туди, де і побачив, що молода дівчина у формі касира лежить просто на підлозі, а інша касирша намагається втримати її на боці.

                Старший лейтенант зрозумів, що у дівчини стався епілептичний напад і вирішив негайно застосувати свої вміння з тактичної медицини: надав касирші першу домедичну допомогу, а також організував злагоджену роботу натовпу, щоб швидко отримати підручні речі для надання допомоги. Завдяки усім необхідним діям, які були зроблені вчасно, її вдалося врятувати та привести до тями. За годину на місце події прибули співробітники швидкої медичної допомоги, яким Роман Варавка                     повідомив про все, що сталося.

Пізніше командуванню військової частини, де служить Роман, повідомили про те, що керівництво супермаркету розшукує його, щоб висловити свою подяку за врятоване життя їхнього співробітника.