Компанія з Новомосковська, за півмільярда гривень зі штатом у 18 осіб, ремонтує набережну в Дніпрі

Екс-секретар Дніпровської міської ради В’ячеслав Мішалов продовжує вести свій відеоблог, в якому розкриває деталі “великих” проектів чинної  влади міста. Цього разу Мішалов приділив увагу коштовному ремонту Набережної Перемоги. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на  В’ячеслава Мішалова.

Так, екс-секретар міськради повідомив, що спочатку набережну збиралися ремонтувати приблизно за 70 мільйонів. Втім, вже через деякий час з першим підрядником угоду було розірвано. Ще через декілька місяців був проведений новий тендер, в якому півмільярда гривень на ремонт Набережної Перемоги отримала компанія ТОВ СМД-ІНВЕСТ з Новомосковська.

Мішалов наводить фотографії звичайних будинків, в яких офіційно зареєстрована зазначена компанія. Ба більше, він відзначає, що протягом останнього часу СМД-ІНВЕСТ отримала з міського бюджету Дніпра більше мільярда гривень. При цьому В’ячеслав Мішалов звертає увагу на той факт, що станом на другий квартал 2019 року ця компанія офіційно має лише 18 осіб у своєму штаті. 

“Можна писати бізнес-кейс. Можна відкрити компанію в Новомосковську, в житловому будинку з уставним фондом у 120 тисяч гривень, прийти до Бориса Альбертовича і отримати 1,1 мільярда гривень”, – зазначив Мішалов.

Також він звернув увагу на той факт, що постійним конкурентом ТОВ СМД-ІНВЕСТ на торгах виступає одна й та сама компанія, яка має уставний фонд в 100 грн. 

В’ячеслав Мішалов продемонстрував фотографії, на яких зафіксовано як наразі ремонтується Набережна Перемога. За його словами будівельники не дотримуються технічних норм і проводять роботи неякісно. 

 

 

 

 

 

 

Орест СУХОДОЛЬСЬКИЙ