У «Слузі народу» пообіцяли розібратися з вбивством 3-х фермерів у Новомосковську, та Дніпропетровщині

Майбутні голови правоохоронного та аграрного комітетів Ради обіцяють розібратися з вбивством трьох фермерів у Дніпропетровську . Про це написав на своїй сторінці в Facebook голова Агро-Продовольчої Ради Іван Слободяник, повідомяє АgroРolit.com.

За останні три місяці в Дніпропетровській області загадковим чином загинули троє власників великих сільськогосподарських підприємств. Незадовго до або через деякий час після трагедій господарства загиблих загадковим чином перереєстрували.

Нагадеємо на Новомосковщині це ФХ “ДАР” зі смертю його засновників повязують бувшого нардепа від БПП агрооліхарха Нестеренко В.Г. 

Поки що, Вадим Григорович шукає нові підходи до власних кабінетів у Києві, пропонуя свою дружбу та всіляку поміч, мабуть у вигляді внесків за не притягнення до відповідальності. Та поки що його пропозиції не знаходять адресатів!!! Та маємо велику надію що і не знайдуть! А винні понесуть сурове покарання!

 

 

 

 

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/38293-v-novomoskovske-doch-ubityh-fermerov-prizyvaet-ne-dopustit-v-radu-ubijts-roditelej.html

 

             «Сьогодні провели зустріч з майбутніми головами аграрного та правоохоронного комітетів Верховної Ради: Миколою Сольскимта Денисом Монастирським, а також майбутнім нардепом Мар’яном Заблоцьким. На зустрічі були представники трьох постраждалих господарств — ФГ «Кондратюк», ФГ «Дар» та ТОВ «Карат плюс», голова Асоціації фермерів Дніпропетровської області. За результатами обговорення ми домовоились що Микола Сольский та Денис Монастирський візьмуть на особистий контроль конкретні завдання по Генпрокуратурі, МВС та Мінюсту, щодо справ по цим господарствам, тобто там де відбуваєтся саботаж розслідування чи халатність. Кінцевим результатотом має стати як повернення власності так і покарання злочинців», — написав він.

На зустрічі також розглядалися й інші питання.

 

 

 

 

 

 

 

джерело