В Новомосковске нардеп-рейдер Нестеренко В., хочет заставить перевести город на отопление своими котельнями

ГОРОДЯН ДОТИСКУЮТЬ ПЕРЕХОДИТИ НА ОПАЛЕННЯ ПЕЛЕТАМИ І ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ГАРЯЧУ ВОДУ
Чому жителі Новомосковська заборгували майже 30 мільйонів за опалення в квартирах? Відомо чому – бо тарифи для багатьох просто непідйомні.
Що треба зробити, щоб тарифи знизити? Мабуть, влада повинна ворушитись, виділяти кошти на оновлення дірявих мереж, застарілого обладнання.
А якщо влада цього не робить, а продовжує підвищувати тарифи, то що це означає? Правильно, щось уже задумали.
                 

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/38163-vadim-nesterenko-stoimost-uslug-otopleniya-mozhno-povysit-dlya-gorozhan-minimum-v-dva-raza.html

                  А задумали (точніше – задумав наш агроолігарх) заробляти на відходах сільгоспвиробництва, щоб за це йому пожиттєво платили городяни.
Як ми вже повідомляли, одним з головних «коників» передвиборних виступів чинного нардепа Вадима Нестеренка є плани повернення в багатоповерхівки централізованої гарячої води та будівництво приватних котелень, які замінять котельні комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» і опалюватимуть місто пелетами.
Місце будівництва заводу тримається від населення в суворій таємниці. Очевидно, щоб передчасний розголос інформації не спричинив протестів людей, які уже втомилися вдихати сморід у колись курортному місті на Самарі.
                   

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/38087-u-novomoskovsku-namagayutsya-stvoriti-monopoliyu-podachi-tepla-vgadajte-dlya-kogo.html

                Якщо у когось і були сумніви, що нинішні керманичі міста нас дотиснуть і примусять погодитись і з будівництвом теплоелектростанції (ТЕС), і пелетних котелень по місту, і з відновленням подачі централізованої гарячої води, то тепер усі сумніви відпали. Як ми і передбачали в минулому номері газети, жителям Новомосковська маріонеткова влада швидко підготувала «сюрприз»: грошей на модернізацію існуючих тепломереж так і не дали, зате тарифи підвищують.
На сайті міської ради з’явилась інформація про «намір встановити нові тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової (послугу з постачання теплової енергії) для населення, бюджетних організацій та інших споживачів комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго».
                  Зростання тарифу складе 12,34%. Мабуть, завдяки такому тарифу влада прагне зменшити заборгованість? Так ні, ефект точно буде зворотнім.
А ларчик відкривається просто: нові тарифи – це якраз для контрасту. Нардеп обіцяє, що пелетний тариф буде меншим за нинішній. Але це спочатку, а як там буде через місяць, через рік – одному Богу відомо: інфляція, неврожай на полях і т.д.
                 І щодо боргів населення. Зараз їх, щоб розраховуватись за газ, покривають з міського бюджету, бо власник КП «Новомосковськтеплоенерго» – міська влада. Як ви гадаєте, коли власником буде приватна особа, яка вклала в пелетний проект мільйони з наміром заробляти не менше, чи буде цей власник терпіти неплатежі?

               Отут і згадаємо про можливість відбирати квартири за борги, про тітушок, яких міська влада набрала і утримує за наш з вами рахунок, але чим вони займаються, взагалі не зрозуміло (так звана «Муніципальна варта»). Тоді згадаємо і про рейдерів, і про раптові смерті тих, хто не хотів погоджуватися з їх вимогами, і про те, як, наприклад, власник телерадіокомпанії «Самарь» з’їздив відпочити на море, приїхав – а він уже ніхто.

 

 

            Тепер як у казці: сидить зайчик біля своєї хатки і плаче, а в хатці живе хитра лисичка. У зайчика рішення суду на руках, що це його хатка, а лисичці байдуже – у неї депутатський мандат і недоторканність.
               

 

                     Жоден неплатник у приватного постачальника послуги, тим більше постачальника з кримінальним душком, не залишиться без покарання – своє вони заберуть будь-якими методами.
Влада підвищує тариф, щоб городяни скоріше погоджувались на чергову передвиборну обіцянку Вадима Нестеренка. Її реалізація дасть йому можливість заробляти на новомосковцях до кінця днів своїх, ще й нащадкам його буде на хліб з маслом.

 

               До речі, прислухайтесь уважно до його заяв – він не чекає результатів свого «липового» опитування населення: роботи зі зведення ТЕС уже почалися.
Тож не варто сумніватись, що ми невдовзі відчуємо на собі ще якісь вагомі аргументи «за» затію нардепа.

Поки що нардепа. Тому й поспішає.

 

ТАК ЩО ДУМАЙ…ТЕ!!! 

 

 

 

 

 

 

 

Вадим Червоноштан