Владислав Бородін: На мою думку, кожною сферою життєдіяльності країни повинна займатися людина – фахівець, а не людина – гаманець.

Вкотре переконався, що люди, які «керували країною» останні двадцять з гаком років, робили все навмання, так, наче українці знаходились в зоні якогось експерименту.


На мою думку, кожною сферою життєдіяльності країни повинна займатися людина – фахівець, а не людина – гаманець.
Це стосується будь-чого, до чого тільки не торкнись: медицина, освіта, економіка, агропромисловість, управління державою в тому числі. І якщо у великих містах ще є якісь варіанти для вибору, то в маленьких містечках і селах люди кажуть про майже цілковиту його відсутність.

В більшості сіл нарікають на те, що немає ані аптек, ані лікарів. Кажуть, що в інших лікарнях їх відмовляються приймати. Навіть дістатися до цих «інших лікарень» ще якось треба по зруйнованих дорогах, в багатьох селах майже відсутнє рейсове транспортне сполучення з містом. Медична реформа, яка відбулась в країни викликає у людей здебільшого негативні емоції, так само як і освітня.

Звісно, вони не стверджують, що всі зміни в державі відбувалися зі знаком мінус. Однак неможна з однаковою міркою підходити до міст мільйонників і до маленьких сіл. Це розуміє навіть дитина, а ось чому цього не зрозуміли 450 народних депутатів за всі роки незалежності країни – суто риторичне запитання.

Чого хочуть люди зараз? Вони хочуть відповідей, реальних дій, хочуть, щоб всі ті, хто грабував їх весь цей час не гайнули десь на острови, а сиділи за гратами. Люди хочуть, щоб діти мали шанс на розвиток і освіту, щоб молодь не полишала рідні міста в пошуках закордонного щастя, щоб їх важка праця гідно оплачувалась, бо на відміну від депутатів Верховної Ради, вони не можуть собі дозволити спати на роботі за 50 тисяч гривень.

Прості бажання, зрозуміле обурення і шквал питань, які ставлять люди. Шкода, що наразі на ці питання не надають відповіді в слідчих органах ті, хто безпосередньо приймав участь в розграбовуванні країни. Вони всі зараз намагаються знову потрапити до Верховної Ради заради імунітету. І тільки ми вирішуємо, чи вдасться їм це знову!
Я переконаний, що всі винуватці мають відповісти за свої вчинки! І я особисто обіцяю зробити для цього все, що від мене залежить!