Здається, міська влада під чуйним керівництвом діючого нардепа вирішила побити рекорд безглуздого витрачання бюджетних грошей.
Як пам’ятаємо, на площу Героїв пішло майже 130 мільйонів (86 + додатково 43 млн, і зараз, до кінця 2019 року, на площі начебто ще тривають роботи).
Тепер вирішили провести реконструкцію центрального стадіону міста на суму 192 мільйони 696 тисяч гривень. Якщо знову через липові тендери протягнуть потрібну фірму, плюсуйте ще 50% цієї суми – схема відпрацьована протягом останніх п’яти років до автоматизму.
Уявіть собі, що можна було зробити у місті на 200 мільйонів (а скоріш за все, буде 300)! Житлово-комунальне господарство на краю знищення, якість і ціну водопровідної води не критикував тільки ледачий, ремонти шкіл – на плечах батьків, школи закривають через пожежну небезпеку, міст по Гетьманській скоро рухне на залізничні рейки, багатоповерхівки розсипаються без ремонтів, на латанні доріг щорічно крадуться десятки мільйонів, з електроопаленням міста заколотили і кинули, робочих місць немає, зарплати найнижчі в області, дитсадок «Ювілейний» (колишня початкова школа СЗШ №18) розвалюється на очах… А вони все ніяк не наїдяться! І хвалять себе, хвалять, хвалять…
Невже ремонт стадіону, навіть такий вартісний, якось вплине на рівень життя новомосковців? Він, звичайно, може покращити фінансовий стан кількох осіб. А жителям що до цього? На газон стадіону ви й зараз не зайдете – заборона, а після ремонту – й поготів! Це як нинішня нова площа: красиво – і що? Уся ця краса на площі тягне максимум на 20-30 мільйонів. Де решта грошей? Агов, крадії!
Нагадаємо, міська влада планує також залучити 100 мільйонів гривень на ремонт 600-метрової ділянки вулиці Паланочної, що примикає до річки Самара. Крім того, передбачено виділення 700 тисяч з міського бюджету на проектну документацію цього ремонту. До речі, асфальтування вулиці Паланочної в цю суму не входить, це буде окремий тендер. А ось про генделики не забули – вони, як заявив депутат О.Фрейдін, протягнуться вздовж відремонтованої набережної. Наскільки «весело» від цього буде жителям прилеглих будинків, учням 15-ї школи і дітлахам дитсадка «Дюймовочка», покаже час.
О.Фрейдін (робітник агрофірми Нестеренка В. він же й депутат міськради “ОПОЗІЦІЙНИЙ БЛОК”
Редакцію зацікавило, чи розробляє міська влада якісь інші проекти для розвитку міста? Можливо, якийсь депутат високого рангу намагається добитися виділення коштів з державного бюджету, наприклад, під утеплення будинків чи оновлення тепло- чи водопровідних мереж, під розчистку Самари, під обладнання автономного опалення у кожній школі, в лікарні і дитсадках чи ще щось корисне для людей? Але, зайшовши на сайт Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон), ми були розчаровані. На цьому сайті ведеться он-лайн платформа з поданими для реалізації проектами та інвестиційними програмами. Пошуковий запит «Проекти Новомосковська» видає лише один документ – поданий водоканалом запит на фінансування нового повітродувного обладнання на очисних спорудах КП «Новомосковськ водоканал», що має скоротити витрати електроенергії.
І все, інших проблем у Новомосковську влада не бачить.
ОСЬ І ВСІ ДОБРІ СПРАВИ НЕСТЕРЕНКА!
Як відомо, існує визнана в усьому світі так звана «Піраміда потреб людини» американського психолога Абрагама Маслоу. Відповідно до його теорії мотивацій, перш ніж людина зможе переслідувати якісь вищі цілі, їй необхідно задовольнити основні потреби – в їжі, житлі, роботі тощо. Але цього абсолютно не розуміє нинішнє керівництво Новомосковська. Головне – пропустити через свої руки якомога більші суми. А кричущі проблеми людей ще почекають. Чиновники-небожителі просто відірвалися від потреб городян. Ну просто не Новомосковськ, а якесь Королівство кривих дзеркал!
Аукціон по тендеру на ремонт стадіону пройде 20 серпня. Роботи триватимуть до кінця 2020 року. Тобто, до місцевих виборів. Те, що задумали, встигнуть… Гроші у них з’являться і на гречку, і на роздачу по 500 гривень… І це повторюється від виборів до виборів. Тому так і живемо…
Цитата в тему
«Чиновники – це трутні, що пишуть закони, по яким людині не прожити. Чому у міністрів платня постійна і незалежна від того, добре чи погано живеться населенню… От якби квота платні бюрократів коливалась вгору-вниз в залежності від рівня життя народу, тоді ці телепні менше писали б законів, а більше б думали».