В Новомосковске, известная рашистка Шилова, соратница нардепа-кандидата Нестеренка идут в Верховну раду от Новомосковска 38 округ(ВИДЕО)

Відома проросійська агітаторка Дніпра Вікторія Шилова балотується до Верховної Ради як самовисуванець. Відповідні дані опублікувала на своєму сайті Центральна виборча комісія (ЦВК), передає Дніпроград

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???????????????? ?????»?????° ????????????????????????

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???????????????? ?????»?????° ????????????????????????

 

За інформацією ЦВК, Шилова народилася 4 травня 1972 року в місті Новомосковську Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, беспартійнaя, проживає в місті Новомосковську, судимість відсутня. 

Шилова відома своєю роллю на російських каналах жінки-плакальниці та викривальниці “злочинів київської хунти”. Самоназвана пацифістка, яка нібито “за мір”, вже неодноразова була помічена у провокативних акціях, спрямованих проти українського народу. Так, вона вперто наполягає, що на Донбасі триває громадянська війна, а у керма влади в країні – військові злочинці. Сепаратистка підбурює населення на новий Майдан та усіляко захищає країну–агресора – Росію.

Не соромлячись, Шилова стверджує: це саме “українські артилеристи” вбивають жінок та дітей на Сході, та ще й отримують за це медалі.

Центрвиборчком зареєстрував Шилову кандидатом по 38-му одномандатному виборчому округу (Новомосковськ та район, Магдалинівський та Юр’ївський райони). Всього по даному округу балотуються 15 кандидатів, всі кандидати – самовисуванці.

P\S

ХОТИМ ОТМЕТИТЬ, ЧТО В 2015 ГОДУ ИМЕННО С ПОМОЩЬЮ ВИКТОРИИ ШИЛОВОЙ, ПО УКЗАНИЮ НАРДЕПА НАСТЕРЕНКО В. НЕ БЫЛ ОБЪЯВЛЕН (И ПО СЕГОДНЯШНИЙ ДЕНЬ) ИЗБРАННЫЙ ЖИТЕЛЯМИ НОВОМОСКОВСКА ГОРОДСКОЙ ГОЛОВА ЛИТВИЩЕНКО В.И.

ИМЕННО ШИЛОВА В. ПОДАЛА СУДЕБНЫЙ ИСК, О ТОМ ЧТО ВЫБОРЫ БЫЛИ НЕ ЧЕСТНЫМИ И ИЗ ЗА ЭТОГО ОНА НАБРАЛА АЖ 666!!! ГОЛОСОВ НА ВЫБОРАХ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ НОВОМОСКОВСКА. 

СУД КОНЕЧНО НЕ УДОВЛЕТВОРИЛ ИСКОВОЕ ТРЕБОВАНИЕ, НО ОГЛАШЕНИЕ ОБ ИЗБРАНИИ ЛИТВИЩЕНКО В.И ГОРОДСКИМ ГОЛОВОЙ БЫЛО ПЕРЕНЕСЕНО. ЭТИМ И ВОСПОЛЬЗОВАЛИСЬ ПОДКОНТРОЛЬНЫЕ НЕСТЕРЕНКУ В. ДЕПУТАТЫ МЕСТНОГО СОВЕТА. И ПО СЕГОДНЯШНИЙ ДЕНЬ ОНИ УБЕГАЮТ ОТ ЖИТЕЛЕЙ ГОРОДА НА ПРЕДПРИЯТИЕ НАРДЕПА И ПРОВОДЯТ ТАМ ЗАКРЫТЫЕ, ТАЙНЫЕ СЕССИИ, ДЛЯ ТОГО ЧТО БЫ НЕ ОБЪЯВЛЯТЬ РЕЗУЛЬТАТЫ ВЫБОРОВ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ В 2015 ГОДУ.

https://www.depo.ua/rus/elections_2015/sud-skasuvav-rishennya-tvk-pro-obrannya-litvishchenka-merom-novomoskovska-11112015202500

 

 

После этого решения, сегодня сессионный зал Новомосковского горсовета покинула фракция “УКРОПа” и “Батькивщины”. “Это не помешало фракции БПП, “Оппоблока”, “Видродження” и Партии Зелёных избрать секретаря горсовета, исполком Новомосковского горсовета. В ход идут все средства, там где не справляются ТИК, на помощь приходит ЦИК, ну, а на худой конец, судебная власть тоже не остается в сторонке”, – отметил Корнилов.

 

Світлина від Алексея Корнилова.
Світлина від Алексея Корнилова.
Світлина від Алексея Корнилова.

Алексей Корнилов

Это постанова Апеляционного административного суда Днепропетровской области, который отменил постанову Новомосковской городской ТВК об

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

источник