У Новомосковську не виконують судові рішення ! Правоохоронні органи міста мовчать, бо під прикриттям нардепа Нестеренка В.

У ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЮ «САМАРЬ» МАЮТЬ ПОВЕРНУТИ ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ. АЛЕ ВИКОНУВАТИ РІШЕННЯ СУДУ ВІД 20.05.2019 РОКУ НІХТО У НОВОМОСКОВСЬКУ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ

Не збираються, бо телеящик є засобом впливу на свідомість городян і формування потрібної владі громадської думки.
Команда місцевого нардепа виконує заповіти Ілліча – захопити пошту, телеграф, телефон… Мета – як і у революціонерів минулого століття: попередити розповсюдження невигідної для себе інформації і подавати населенню тільки свою, вигідну…
Спочатку новомосковські рейдери захопили телебачення, потім ліквідували міськрайонне радіо, викупили сайт «Полезная газета Новомосковска», створили купу сторінок в соцмережах («Новомосковская жизнь», «Новомосковськ сьогодні», nmsk.online і їм подібні), завели силу-силенну «ботів». Нестеренко встановив у центрі міста рекламне коло. Засновано газету «Твій рідний край», одночасно 4 роки поспіль намагалися осідлати газету “Новомосковська правда”, щоб знищити залишки інакомислення.

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?¤?????? ??????????? ???????? ?????????? ????????? ?¬

 

              Як ми вже повідомляли, восени 2013 року (якраз за рік до виборів до Верховної Ради – все за ленінським планом!) невідомі особи силоміць захопили приміщення ТРК «Самарь» по вулиці Паланочній, викрали установочні документи, після чого провели збори засновників компанії і перереєстрували її власників. Зокрема, рішенням цих зборів від 13 серпня 2013 року було розглянуто заяву співзасновника ТРК Віталія Постерначука про вихід його зі складу учасників товариства, замість нього туди прийняли своїх людей, а частку Постерначука у статутному капіталі перерозподілили на користь офшорної компанії в Белізі (Центральна Америка). Кінці в воду!
Відповідно до протоколу зборів, Постерначук нібито був присутнім на них і голосував “за” всі вище зазначені питання. Хоча він під час рейдерського захоплення взагалі був на відпочинку за межами України.

 

Віталій Андрійович Постерначук

На данном изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

Ось такий цирк у виконанні клоунів з депутатськими мандатами.
Новим співвласником “Самарі” став директор хлібозаводу №11, депутат міської ради Юрій Вишневський. Той, що тепер приймає у себе на території «підпільні» сесії міської ради.
                 Тобто, за ленінським планом їм майже все вдалося – практично повністю окупували інформаційний простір. Нові власники вклали в ТРК “Самарь” величезні кошти, телекомпанія стала фабрикою з виробництва хвальби народному депутату Вадиму Нестеренку і депутатській більшості Новомосковська. Риторика новин на телеканалі кардинально змінилася, передачі стали слащаво-приторними і лише прославляють міську владу за неіснуючі досягнення. По-іншому й бути не могло, бо саме для навішування локшини на вуха городянам і захоплювалась телерадіокомпанія.
                  І ось тепер знову, коли прийшла пора виборів, звідусіль звучать дифірамби на адресу Вадима Григоровича: найкращий у світі депутат, та він же собі – нічого, людям – усе. Виходить таке собі варення, полите для тошнотворності цукровим сиропом. Ну так, щоб уже всіх городян остаточно знудило…
Такій інформаційній окупації противиться і законний власник місцевого телебачення – телерадіокомпанії «Самарь» – Віталій Постеначук.
Шість років триває судова тяганина, Постерначук вимушений доводити в суді елементарні речі. Наприклад, те, що він живий. Бо рейдери, аби він не мав змогу брати участі в судових засіданнях, оформили документально його смерть, після чого паспорт Постерначука був анульований і він став для суду «пан Ніхто».
                  А поки тягнулися суди, «Самарь» п’ять разів перереєстровували з одних осіб на інших, замітаючи сліди. Погодьтеся, схема ідентична рейдерському захопленню фермерського господарства «Дар» з села Попасне, про що ми вже писали. Відчувається, що працює одна бригада злочинців. Злочинців з депутатськими мандатами, які ми самі їм вручили, у тому числі і їхньому «пахану».
І ось Вищий Господарський суд поставив крапку в судових баталіях – ви­знав недійсними рішення зборів співзасновників ТРК «Самарь» від 13 серпня 2013 року.

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/37098-rejderi-v-teleefiri-trk-samar-novomoskovsk.html

                     А 20 травня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області нарешті скасував усі незаконні перереєстрації ТРК і відновив у правах власності Віталія Постерначука.
Здавалось би, нарешті все, закон восторжествував. Але це – Україна, тим більше, це – Новомосковськ. Цирк-шапіто продовжує свої гастролі у Новомосковську!
                 

На данном изображении может находиться: текст

 

 

 

 

 

 

 

                   Тепер місцеві ділки з депутатськими значками вчудили ось що. На судове засідання, в ході якого було оголошено зазначене рішення, виконком свого представника не прислав. Текст рішення ніхто в суді не забрав, тому його відправили поштою. І ось результат: пошта повернула конверт назад в суд, бо, бачте, у виконкомі його немає кому вручити. НІКОГО НЕМАЄ ВДОМА!
                 Смішно? Не дуже. Це наша влада, це наші посадовці, які з екранів телевізорів і на сторінках своєї газети розповідають, як вони дбають про людей. І дехто їм навіть вірить.
Про розвиток ситуації ми й надалі інформуватимемо наших читачів. Але, здається, справедливість восторжествує лише тоді, коли ми усі разом дамо рейдерам копняка.

Вибори скоро…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

джерело