Тeрмiн0вe звернення Саакашвілі до Порошенка: «Якщо я опублікую цю інформацію, то завтра вас не буде..» (ВІДЕО)

Саакашвілі ще 2 місяці тому в приватній розмові попередив Юру Луценка, прокурора без освіти, що сидіти їм доведеться дуже довго за все звірства і всі злочини проти народу України, проти України в цілому.

Саме Луценко фабрикував справу проти Саакашвілі, після чого політика за волосся викинули з України всупереч всім законам і міжнародним нормам.

Саме Луценко плювався з трибуни ВРУ і називав Саакашвілі агентом Кремля.

Зараз Луценко поплатиться за все і з ймовірністю в 99% Юра Луценко відправиться по етапу на одну з зон України.

Наші слова підтверджує і народний депутат України Сергій Лещенко.

За словами народного депутата, Саакашвілі розірве на частини ОЗУ Порошенко, зокрема самого Юру Луценка:

За деякими даними Саакашвіліі може очолити одну з структур правоохоронних органів України. Це найстрашніший сон для Порошенка і його кума Юри Луценка.

Відзначимо, що Саакашвілі присягнувся зробити все для того, щоб Порошенко також відправився по етапу на зону і у Порошенка більше шансів потрапити в клітку ніж у його кума Юрія Луценка.

Нагадаємо, проти Порошенка і його оточення сьогодні порушили вже 4 кримінальну справу за крадіжку телевізорів і серверів з інформацією яка становить державну таємницю.

Порошенко чекає Саакашвілі

Про це  повідомляє  прес-служба ГБР.

«Слідчі Київського теруправління ГБР почали досудове розслідування щодо можливої ??втрати посадовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, що містять державну таємницю», – кажуть в Бюро.

Відзначається, що з цього приводу ГБР зареєструвало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 329 КК (втрата документів, що містять державну таємницю, яка спричинила тяжкі наслідки).

Згідно з повідомленням, справу відкрито через те, що 28 травня в ЗМІ було оприлюднено відеозвернення секретаря РНБО Олександра Данилюка про відсутність в ситуативній кімнаті Адміністрації президента серверів, що містять секретну інформацію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

джерело