Ще один щур із ганебного БПП Максим Курячий, лізе в Раду і почав “засівати гречкою”у Дніпрі

Претендент на мандат нардепа, чинний народний депутат Максим Курячий вже на другий день від старту парламентської виборчої кампанії почав “засівати” свій округ подачками для виборців.

Претендент на мандат нардепа, чинний народний депутат Максим Курячий вже на другий день від старту парламентської виборчої кампанії почав “засівати” свій округ подачками для виборців. Про це на своїй сторінці у Facеbookрозповів містянин Андрій Тропін.

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???°???????? ?????????????? ?±????

 

 

 

?©?µ ???????? ?????? ???· ???°???µ?±???????? ?????? ???°???????? ??????????????, ?»???·?µ ?? ? ?°???? ?? ???????°?? "?·?°???????°???? ?????µ????????" 25-?? ?????????? ??.????????????

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???µ?????µ???µ?????? ?±????

 

 

“Команда народного депутата від 25 округу Максима Курячого активно обдзвонює пенсіонерів Чечелівського і АНД районів, і роздає їм  “пакети щастя”. Що робити пенсіонерам? Так, напевно брати. Але запам’ятати прізвище людини, яка так цінує Ваш голос, Ваше майбутнє і майбутнє Ваших дітей”, – розповів Тропін.

У пакеті від нардепа традиційний “набір для пенсіонера”: соняшникова олія, макарони, декілька видів каші, цукор та чай. Аби старенькі не забули прізвище” благодійника”, на пакеті із продуктами написано “Завжди з вами ваш народний депутат Максим Курячий”.

Зазначимо, що роздача їжі є підкупом виборців, що підпадає під кваліфікацію статті 160 КК України.

 

 

 

Автор: Іван МУРАХА