Аграрне рейдерство по Новомосковські.Як виглядає ” підтримка” аграріїв у 38 окрузі Нестеренком В.

Звертаюся до редакції сільської газети з проханням оголосити інформацію, що у Новомосковському районі(виборчий округ №38)зафіксовано факти підкупу виборців за одного з кандидатів в президенти України на виборах 2019 року.

Про це  я вже повідомляв на прес-конференції в ІА”Мост-Дніпро”,однак ситуація так і не зрушила з місця,моя заява так і залишилася не винесеною до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Я вважаю,що вибори в нашій державі повинні проходити прозоро і чесно,як і передбачено законом України.

                 Тому,коли мені стало відомо,що на території новомосковського району здійснюється підкуп фермерів та яким чином оплачується їх”правильне”голосування,я вирішив не мовчати.У зв’язку з цим,12 квітня я звернувся з заявою про скоєння злочину до керівника ГУНП у Дніпропетровській області.Заяву було зареєстровано в канцелярії,проте,станом на 16 квітня ніяких кроків з боку поліції не відбулося.

                Після дзвінка на гарячу лінію нацполіції з’ясувалося,що заява була подана неправильно і необхідно її зареєструвати в черговій частині за місцем.16 квітня Я це зробив,і о 15:00 заява була прийнята повторно у черговій частині ГУНП у м.Новомосковську.За законом,поліція повинна була відреагувати протягом 24 годин,але й досі,ніяких дій поліціантами зроблено не було. На даний момент,я вважаю,має місце корумпований ланцюг правоохоронних органів до народного депутата Нестеренка В.Г, З метою розірвання цього ланцюга 18.04.2019 року я направив скаргу до Бабушкінського районного суду у місті Дніпро з приводу бездіяльності правоохоронних органів.

Александр Иванович Чипец (керівник Новомосковської поліції)

 

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/34145-u-novomoskovsku-samozahvat-teritoriyi-ne-vstanovlenimi-osobami.html

 

                   Схема”примусового заохочення”була побудована за принципом оплати оренди за земельні паї на рік вперед,за умови підтримки на виборах Президента конкретного кандидата.Розмір проплати кожному фермеру різний,в залежності від розміру паю.Ця схема ідеальна що до бухгалтерської звітності, комар носа не підточить,але є люди,і вони не мовчать.За умови постійних рейдерських нічних покосів врожаю в аграріїв,така пропозиція виглядає дуже привабливо,бо,залишившись без врожаїв,місцеві фермери просто не мають грошей на посівний матеріал.Місцевий можновладець у своєму нахабстві переходить усі допустимі норми моралі.Він пішов далі, ніж усі його попередники.Група осіб,підконтрольних Нестеренку В.Г.,вже не віднімає землю, вони чекають доки фермер зробить всю “брудну”роботу,а потім просто використовують врожаї на свою користь під приводом фіктивних судових рішень,прочитати які, фермерам навіть не дають.

 

 

                  Жителі виборчого округу №38, які звикли працювати на землі та заробляти чесною працею, потроху зневірюються в своїй законній можливості заробити на своїй землі гроші, аби прогодувати власні сім’ї.

Якщо ми не донесемо цю інформацію і не мусимо поліцію працювати правильно, ця справа так і залишиться відкладеною в довгий ящик і на цьому боротьба за правду та свої права на землю і врожаї закінчиться, а свавілля місцевої влади не тільки впродовжиться, а й розквітне новими кривавими барвами. Я вимагаю, щоб ця заява була внесена до єдиного реєстру, і почалося розслідування відповідно до букви закону”.

 

Руслан Найда

Громадський діяч з питань протиправних дій щодо фермерів та аграріїв.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ? ?????»?°?? ???°?????°

 

джерело

джерело

 

 

 

 

Джерело: «Сільська газета», суспільно-політичне видання придніпров’я 15.05.2019р. випуск№4

 

 

P\S Розібравшись у питанні,виявилось,що цец лише верхівка айсбергу, імя якому – БЕЗЗАКОННЯ! Результати читайте нижче.

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/37683-esli-svyazka-nesterenko-s-pravoohranitelyami-novomoskovska-ne-opg-to-chto-eto-chast-2.html