ЧИ РОЗКАЖЕ НАРДЕП ВІД БПП НЕСТЕРЕНКО ЩО ЗАРАЗ РЕМОНТУЄ НА НОВІЙ ПЛОЩІ НОВОМОСКОВСЬКА ЗА 43 млн. грн.?

У Новомосковську на 30 квітня заплановано запуск міського фонтану, та одночасно  відкриттям  центральної площі Новомосковська. Яка була відкрита восени 2018 року після ремонту. Також пишуть деякі видання підконтрольні нардепу Нестеренко, що САМ нардеп буде відкривати фонтан та площу! То ж у зв’язку з цим, хотілось би запитати у нардепа, ЩО ВОНИ ЗАРАЗ РЕМОНТУЮТЬ НА ПЛОЩІ ЗА 43 МІЛЬЙОНА? вже на відремонтованій площі.  

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

 

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???»?????°???? ???µ?????µ?? ????????????????????????

 

Тож Новомосковська влада підконтрольна нардепу вирішила ще “трішки” поремонтувати – на додаткові 43 млн 133 тис 787 гривень. І це при тому, що реконструкція площі, проведена у 2017-2018 роках, уже на той час обійшлися бюджету в кругленьку суму – 86 мільйонів.

НЕСТЕРЕНКО В.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ??????????

Ремонт площі виконувала фірма – улюбленець Вадима Нестеренка – «Стройінвест», вона останніми роками виграє усі ласі тендери в регіоні.
Як зазначено в технічній документації, повторний ремонт повинен бути завершений до кінця 2019 року. Тобто, зараз триває активна фаза робіт. 

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ?????????????????µ???? ????????????????????????

 

 Де деректором «Стройінвест» улюбленець Нестеренко є Денис Островський 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ?????????????????µ???? ????????????????????????

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???????????????????? ???µ?????? ????????????????????????

 

           Де і що ремонтують, якщо це не чергове банальне відмивання бюджетних коштів?! 
А в переліку робіт значиться: очищення стін від фарби, укладання інженерних мереж фонтану, електромережі, відеонагляд, заміна каналізаційних труб тощо. В тендерній документації є навіть розділ «Пекарня» (мабуть, на площі буде філія хлібозаводу).

Хтось помітив на площі якісь роботи?

         Сто мільйонів туди – сто мільйонів сюди… Головне – локшину людям на вуха розвішати і гучніше музику увімкнути під час, здавалось би, рядовоі події – сезонного запуску води у фонтані.

“Невидимий” ремонт площі проводить та сама фірма – «Стройінвест».

          Ми часто обурюємося, коли чуємо з екрана телевізора, що десь там у Києві хтось краде бюджетні кошти. Та не треба телевізора – ось вам наочний приклад – все відбувається у нас на очах. А ми аплодуємо…

То хто нам винен, що ми так живемо?

 

 

P.S. До речі, коли вмикається фонтан, в будинку номер 5 по площі Героїв зникає вода. Але це так, дрібниці. Мабуть, мало все-таки грошей на площу виділили, треба б ще підкинути…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вадим Червоноштан