У ВР пропонують скасувати депутатську недоторканість вже цього тижня

Ухвалити зміни до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності пропонують вже 25 квітня. Ілюстрація REUTERS Ілюстрація REUTERS Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко пропонує у четвер, 25 квітня, розглянути зміни до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності.

           Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила під час Погоджувальної ради. «Я наполягаю на тому, щоб ми з вами допомогли новій команді, яка тільки озвучила про те, що вони збираються знімати депутатську недоторканність, проголосували за це вже в четвер», – сказала вона.

Ілюстрація REUTERS

             Геращенко наголосила, що «цей закон вже прийнятий і повернувся з Конституційного суду». Як повідомляв УНІАН, 20 вересня 2018 року Верховна Рада ухвалила постанову про подальшу роботу над законопроектом про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів (№ 7203/П1). Низка парламентських комітетів повинні опрацювати пропозиції та поправки до відповідного законопроекту. Того ж дня депутати водночас не підтримали проект постанови № 6773/П1, що стосувався подальшої роботи над законопроектом в частині скасування депутатської недоторканності № 6773, який ініціювали понад 150 депутатів.