Притягти губернатора Дніпра до суду, і публічно довести його протиправну бездіяльність

Як заставити губернатора працювати? Не знаю як Вас, але мене реально дістали роздовбані дороги на Дніпропетровщині. По радіо і тв 24 години на добу звітують з піною у роті про реальні реформи та шаленні покращення , але дивлячись на стан дорожнього покриття розумієш як смачно ВСІ БРЕШУТЬ!

Думаю притягти губернатора до суду, і публічно довести його протиправну бездіяльність. (перший позов планую після 8 березня)

МИ ВЖЕ ДВА ДНІ В ПРИСУТНОСТІ СВІДКІВ ГОТУЄМО ДОКАЗОВУ БАЗУ У ВИЛЯДІ ДЕФЕКТНИХ АКТІВ НА ДОРОГАХ ОБЛАСНОГО ТА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ!!!
(не виключаю. що запустимо дрон у напрямку м. Нікополь, Кривий Ріг та пгт. Кринички, щоб показати маштаби руїни)

Через с. Єлизаветівка проходять відразу дві дороги обласного та місцевого значення , одна на балансі облавтодору, інша на балансі » обл жкп» , але обидві добряче занедбані. З 2016 року МИ намагалися «ладиком» вирішили ці питання і просили очильників області своєчасно відремонтувати , або передати НАМ на баланс проблемні ділянки. Весь цей час нас або ігнорували , або передавали проблемні шляхи не нам , а «обл жкп». Як наслідок, грошей нема і все розбите залишилось розбитим. Дороги на Миколаївку практично не існує , є лише напрямок по якому може перестати ходити маршрутка. І що найцікавіше всі мовчать. Їздять , б’ють свої автівки і мовчать, хоча в селі є і юристи і адвокати і бізнесмени і родичі суддів та прокурорів. Але завдяки цій мовчазній згоді, така ситуація триває вже декілька років.

І ось мене ця ситуація дістала і я вирішив пред’явити позов про протиправну бездіяльність губернатору Дніпропетровщини та іншим відповідальним особам.

Що заважає представникам патрульної поліції кожні 7 днів складати адмін протоколи на балансоутримувачів занедбаних автошляхів, ВИ та ваші рідні так само їздять по цім ямам