“Полезная газета” публікує брехню і намагається уникнути відповідальності

Рік тому Інтернет видання полезная газета розмістило на своєму сайті відверту неправду. В матеріалі, висмоктаному з пальця, стверджувалося, що начебто під час роботи Сергія Резніка начальником Департаменту стратегічного розвитку і інвестицій Дніпровської міської ради стосовно нього була порушена кримінальна справа щодо розтрати бюджетних коштів.

(У статті”Дело о растрате бюджетных миллионов Днепра Сергее Резником взято на контроль общественников и киевских СМИ” від 04.01.2018р.)

Сергій Різник звернувся з позовом до суду. На офіційний запит обласна прокуратура надала відповідь:” інформація щодо кримінальних проваджень за фактами скоєння кримінальних правопорушень С.О Рєзніком відсутня”.

Тому 26 вересня 2018 року суд виніс рішення про визнання опублікованої” полезной газетой” інформації недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію С. Рєзника. Рішення суду набрало законної сили.

Суд також зобов’язав” полезную газету” опублікувати спростування неправдивої інформації на своєму сайті. Та цього зроблено не було,” полезная газета” й досі уникає виконувати судове рішення.

 

 

 

 

 

Більш того, підконтрольні нинішній владі інтернет-ресурси знову розпочали поливати Рєзніка брудом у відповідь на його критичні висловлювання щодо дій і бездіяльності міської влади. Тому він знову звернувся до суду, на цей раз- з позовом щодо невиконання” полезной газетой” рішення суду.

Як відомо, редактором” полезной газети” значився Андрій Александрович- депутат міської ради від Опоблоку, учасник підпільних сесій.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

Новомосковська правда