Выборы в Черкаскую ОТГ отменены, большое спасибо нардепу Нестеренко и партиям «БПП»,»БЮТ»,»ОППОБЛОК»

Шановні друзі, робіть висновки і пам’ятайте всі ці обставини, тому що дуже скоро, до вас принесуть їх химерні морди та їх імена на красивих буклетах для того щоб ВИ за них голосували. А ще вони приїдуть до вас щоб покласти квіти до памятників загиблим воїнам і покричати «Слава Україні». А нам треба відправити їх у політичне небуття, особливо отого #віннамненердепа, тому що він вже намазав лижі на другий термін.

Нестеренко В.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???µ?????µ???µ?????? ????????????????????????

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???µ?????µ???µ?????? ????????????????????????

З жалем інформуємо Вас про те, що повторні вибори голови та депутатів в Черкаську ОТГ призначені на 3 березня 2019 не відбудуться. Дуже вдячні Центральній виборчій комісії, новому складу Новомосковської районної виборчої комісії на чолі з Корчуном О.І., Черкаській селищній виборчій комісії на чолі з Виноградовою Л.Е. за Ваші щирі намагання подолати страшний саботаж перших виборів у нашу громаду, що були призначені на 23 грудня 2018 року та його наслідки.
Ще раз дяка ЦВК, що не залишили і допомагали, але прогалини в законодавстві і юридичні глухі кути не дозволили вийти з цього стану. На жаль наше прагнення розпочати нове, об’єднане життя двох військових містечок та вихід з непростої ситуації знову переноситься. Думаємо, що після Президентських виборів, разом з тими громадами в яких вибори були зупинені у звязку з оголошенням військового стану, ми знову розпочнемо виборчий процес.

Окрема »дяка» нашому нардепу, керівникам району, Маміній районним осередкам партій «БПП», «БЮТ» і »Опоблок» і всим тим, хто проміняв свою совість на тлінні вигоди та підлабузництво.

Маміна

 

 

    

     

 

   

 

 

 

 

 Гвардійська селищна рада(неофіційна спільнота

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter