Колишній “народний” мер Новомосковська розпродував комунальне майно

Співробітники слідчого відділення Новомосковського відділу поліції проводять перевірку законності відчуження приміщення, відділення трансфузіології (станції переливання крові) Новомосковської центральної міської лікарні, що розташоване за адресою: вул. Гетьманська, 26 та пл. Героїв, 5. 

Це стало відомо з ухвали Новомосковського міськрайонного суду від 29 грудня 2018 року.

Фактично, відділення розміщене на першому поверсі двох пятиповерхових будинків із адресами: вул. Гетьманська, 26 та пл. Героїв, 5 та відноситься до власності громади м. Новомосковська.

                     Як встановило слідство, невідомими особами використовуються завідомо підроблені документи на вказане приміщення, оскільки право власності на нього зареєстроване за двома різними юридичними особами. Це підтверджується інформаційними довідкамиз Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження обєктів нерухомого майна щодо обєктів нерухомості.

Огляд  приміщення за вказаними в довідках адресами візуально підтвердив, що місцезнаходження нежитлових приміщень співпадає, але різне за площею.

Дані факти дають достатні підстави вважати, що виведення вказаного нежитлового приміщення з комунальної власності та оформлення на нього подвійного права власності, але за різними адресами відбулося з порушеннями чинного законодавства.

                   19 грудня слідство визнало приміщення міської станції переливання крові, фактично розміщене на першому поверсі вуглового пятиповерхового будинку, на перехресті вул. Гетьманська, 26 та пл. Героїв, буд. 5 речовим доказом у справі, а також є об’єктом (предметом) кримінально протиправних дій.

Для подальшого розгляду кримінального провадження та встановлення  осіб, причетних  до скоєння даного кримінального правопорушення,слідчий звернувся до суду з клопотанням про надання тимчасового доступу до оригіналу  реєстраційних справ щодо реєстрації права власності.

                  Отримавши доступ до вказаних реєстраційних справ слідство матиме змогу встановити, на підставі яких документів було здійснене виведення з комунальної власності вказаного приміщення, на підставі яких оформлено право власності, хто саме подавав та отримував документи для проведення реєстрації, та інше. Для встановлення особи, яка підписувала документи для проведення реєстрації, виникає необхідність у проведенні почеркознавчої експертизи, для проведення якої потрібні лише оригінали документів.

               Дослідивши клопотання та додані до нього копії документів, суд задовольнив клопотання слідства і надав дозвіл старшому слідчому Новомосковського відділу надати тимчасовий доступ  до документів  реєстраційних справ, щодо реєстрації  права власності на нежитлове приміщення за адресою вул.Гетьманська,26  та не житлове, за адресою пл.Героїв,5, які знаходяться в електронній формі в Державному реєстрі прав Єдиного державного реєстру та можливість вилучення оригіналів реєстраційних справ.

 

 

На даний час відомо, що ці події відбувались за часів керуванням містом, колишнім “народним” мером, як любить себе називати Сергієм Морозом!

 

 

 

 

 

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.0569.com.ua/news/2272889/u-novomoskovsku-pereviraut-zakonnist-vidcuzenna-primisenna-viddilenna-transfuziologii?fbclid=IwAR1ahrBYxL34l-RU7vwCDidvtvL5kbgeNvl9wgdVXrt_EeZ5MIqZDctgH-A