Різдвянне Послання обранного народом Новомосковського міського голови Літвіщенка В. І.

Сьогодні звертаюся до тих, хто має бажання мене чути, у перші дні Нового 2019 року,шановні українці. Ми живемо у бурхливий і цікавий час,коли, як і 100 років тому, Україна наша знаходиться на історичному перехресті. Куди вона буде рухатися далі–залежить від кожного з нас, від тих, хто має розум і здатний мислити,робити висновки і відсіювати зерна від полови.

                   Різдво Христове–вічне і не змінне. Так і у людському житті повинні завжди бути і залишатися ті цінності, які не потерпають від корозії часів і суспільних відносин. Мову веду про повагу,спілкування і любов до близьких вам особистостей,про збереження історичної пам`яті, про турботу за тих, у кого вік похилий і хто тільки зайшов у цей світ і починає рухатися на життєвому шляху.

                  У такі Важкі історичні часи кожна людина незалежно від віку потребує допомоги. Тим,хто бідний,– хліба і долі. Тим, хто багатший – уваги і підтримки. А тим,хто заможний,– совісті, честі, добропорядності, бо багатства свої він здобув, в основному, на тому,що відібрав у тисяч і мільонів українців. Побажаєм йому цим не хизуватися,знайти в собі сили поділитися з тими,хто не має на своєму столі не тільки холодця і делікатесів, але й молока, масла і хліба.

                 Є можливість поділитися заможним з бідними поки не стало піздно. У цивілізованому суспільстві це вже стало нормою. Лише українські багатії забули християнські заповіді і навіть головну – у домовині кишень не має.

А хіба не цьому вчив Іісус Христос?!.

               Багатьом прийшов час узяти до рук Біблію і звірити своє життя з дороговказом. Бо слів масних балакати навчилися, а результатів для покращення життя пересічного українця все менше. Їх майже зовсім не стало, якщо аналізувати рівень бідноті, хизуючи над людьми заробітні платні і пенсії, тарифи на енергоносії і послуги ЖКГ, відпочинки деяких осіб з «керівного складу» на Мальдівах та інших островах, відпустки на півроку депутатів Верховної зради у той час,коли Україна воює за незалежність і стікає кровью.

Про таких Спаситель казав : «Сраму не мають!»

Шановні, 2019 рік – це рік випробувань для всієї нації і кожного українця. Попереду подій багато буде, у тому числі і можливі вибори нашої подальшої долі. Вас знову пихаті,пузаті і мордаті схочуть вчергове надурити.

Будьте пильні. Не дайте їм змоги  плазувати перед виборами,а потім роками вам знову заважати і пити вашу кров.

Щось серед цих «смоктунів» все більше званих і все менше обраних.

«Когда–то Владимир Высоцкий меня учил: «И мне не навяжут чужих пассажиров – Сажаю в свой поезд кого захочу.»

Следую этому напутствию по жизни.

Не дайте негодяям и мерзавцам залезть с их грязными руками в Ваши чистые души, а тем более в очередной раз туда наплевать.

 

Дорогий Українець,шановні Новомосковці!

 

Поздоровляю Вас з Різдвом Христовим і Новим роком. Бажаю миру Вам, вашим родинам і оселям,а найбільше –Україні. Нехай пощезне ця п`ятирічна вітчизняна війна на Сході разом з тими,хто її розв`язав і сьогодні підтримує.

Бажаю Вам вийти переможцями з життевих випробувань.

Нехай діти і онуки приносять радість, а похилі і старенькі довше живуть, відчуваючи Ваше піклування.

Здоров`я ,щастя і благополуччя.

Успіхів і надбань, а головне сенсу у житті.

Живіть з вірою,надією і любов`ю, у злагоді,добрі люди, нині і завжди.

 

Ваш Віктор Літвіщенко власноруч у рік 2019 січня, у Різдвяні дні.

 

 

Виктор Литвищенко