У НОВОМОСКОВСЬКУ ДОДАТКОВІ 43 МІЛЬЙОНА НА РЕМОНТ ВІДРЕМОНТОВАНОЇ ПЛОЩІ ГЕРОЇВ ДІСТАЛИСЯ ТОВ «СТРОЙІНВЕСТ»

У Новомосковську площу Героїв (Леніна) після ремонту вирішили ще поремонтувати – на додаткові 43 млн 133 тис 787 гривень. І це при тому, що реконструкція площі, проведена у 2017-2018 роках, уже обійшлися бюджету в кругленьку суму – 86 мільйонів.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ?????????°?? ?? ?????????????????????????µ

 

            Нагадаємо, роботи на площі виконувала фірма – улюбленець новомосковських посадовців – «Стройінвест», яка останніми роками виграє усі ласі тендери. Причому, якщо спочатку це були торги, які проводило наше міське управління ЖКГ, то тепер географія їх будівельних «перемог» значно розширилася в масштабах області.
Воно й не дивно. Як пам’ятаємо, нардеп Вадим Нестеренко під час своєї серпневої прес-конференції, виправдовуючись, чому у Новомосковську тендери виграють одні й ті самі фірми, заявив: «Есть другие подрядчики, которые обес­печили себе имя, которые сделали уже ряд работ, которые всех удовлетворили».

Вадим Нестеренко

 


Виходить так, що ті, хто «удовлетворяет», вигравали і надалі виграватимуть тендери у Новомосковську. Навіщо тоді зображати конкуренцію в ході торгів? І навіщо тоді взагалі закон?
Щодо нового 43-мільйонного ремонту, то в його технічній документації чого тільки немає: і вікна вони вставлятимуть (куди?), і ґрунт зі сміттям вивозитимуть, і стіни від фарби очищатимуть (які?), і прокладатимуть інженерні мережі фонтану, електромережі, відеонагляд та навіть систему пожежної сигналізації (жах, фонтан може загорітися!), замінять каналізаційні труби (нарешті!), закуплять лічильник води (досі, виходить, це списували на втрати і за воду в фонтані заплатить населення через підвищення тарифу), дитячий ігровий майданчик “Паровозик з гіркою та вагончиком» і багато чого іншого.

 

Денис Островський директор “СТРОЙІНВЕСТ”

    

 

    

 

 

    

 

 

  В цій цікавій тендерній документації є навіть розділ «Пекарня» (мабуть, на площі буде філія хлібозаводу).

А ось про що забули в документації, так це про заміну труб теплопостачання, що йдуть під площею. Бо першу школу вже перемкнули на іншу котельню, щоб не знімати плитку для ліквідації аварії. Про що думають, коли планують стомільйонні роботи?
І взагалі здається, що фонтан стане чорною дірою, в яку щорічно витікатимуть бюджетні гроші.
Можливо, комусь із наших читачів здалося, що «Новомосковська правда» в минулому номері газети безпідставно принизила добросовісного підрядника – фірму «Стройінвест», зобразивши її в карикатурі як наркомана, який щоразу вимагає збільшення бюджетної дози фінансування своїх робіт. Але не треба було бути провидцем, щоб передбачити, що буде далі.
А далі було ось що. 25 жовтня 2018 року департамент ЖКГ оголосив новий тендер на ремонт відремонтованої площі – на суму понад 43 млн грн. І переможцем визнав, звичайно ж, – ТОВ «Стройінвест». Роботи мають бути завершені до кінця 2019 року.

 

Тож далі буде…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вадим Червоноштан