У Новомосковську одним “активістом” зрадником стало більше

Так, не що давно наш інформаційний портал писав про зрадників депутатів у партії ВО”Батьківщина”. Які за ради своєї вигоди прикриваючись лозунгами все для народу, все для громади пішли на співпрацю з так званною “більшістю” депутатів Новомосковської міськради “БПП”, “Опозіційна партія”, “Відродження”, “Зелені” які всі разом проводять “сесії” сходки, по за межами виконкому, без участі в них громадськості міста, та всупереч законодавству України на закритому підприємстві хлібозаводі №11,який належить нардепові Нестеренко. 

Нагадаємо: https://gorozhanin.dp.ua/novosti/36273-u-novomoskovsku-zradnikiv-pobilshalo-dodalisya-deputati-vo-batkivshhina-sesiyi-prohodyat-pidpilno.html

Тепер хочемо розповісти ще про один персонаж як він себе рахує” народний активіст” Іван Жадан.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???°???°?? ?????°?? ????????????????????????

Про цьго так званного “активіста” ми також не однаразово розповідали :

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/35012-vybory-v-peschanskuyu-otg-eto-prikolno-vidio.html

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/36284-pro-zasobi-masovoyi-dezinformatsiyi-novomoskovska.html

 

Також ми не однаразово писали про те що ця “солодка парочка активістів”  Жадан Іван та Ксенія Дзегарницька за матеріальну винагороду, потайки від людей співпрацюють з владою.

На що наш портал був облитий брудом з усіх соцмереж також з особистих сторінок   Ксения Белоус-Дзегарницкая  Новомосковская Жизнь ,Ivan Zhadan  

http://www.poleznaya.dp.ua  яка також  не офіційно належить нардепу Нестеренко.

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ?¶?°???°?? ?????°?? ????????????????????????

Де нас обвинувачували в брехні і в замовленних статтях проти них.  В свою чергу  ці двоє “активістів” з усих сил намагалися переконати громаду міста що вони так би мовити за народ! 

Але скільки ниточці не витись, а кінець прийде! Ось і ще один “активіст” не витримав спокуси владою.

Так ось, новина дня! 

Псевдопатріот міста Новомосковська Іван Жадан за віддане служіння народному депутату України від «Блоку Петра Порошенка» Вадиму Григоровичу Нестеренку отримав при владі посаду, ставши директором комунального підприємства «Спорт для всіх».

Те, що Іван Жадан мріяв отримати при владі хоч якусь посаду, було відомо давно.

На початку своєї продажної кар’єри пан Жадан бігав під прапорами партії «Удар» і проводив агітацію за неї в місті Новомосковську.

Але щойно керівництво партії розібралося і зрозуміло, що собою являє Іван Жадан, вони відправили його подалі, зрозумівши ціну його патріотизму.

Після цього наш псевдопатріот бігав за новообраним мером міста Новомосковська Віктором Івановичем Літвіщенком, мріючи про той час, коли стане наступником Літвіщенка і буде керувати містом, покращуючи своє матеріальне становище.

Пробігши довгу дистанцію в пошуках свого щастя, наш псевдопатріот Іван Жадан зрозумів, що підлизувався не до тих людей, і пішов до армії служити Батьківщині. Ось тільки злякавшись, що може потрапити до зони АТО, почав телефонувати тим,до кого ще вчора підлизувався, випрошуючи їх посприяти в переводі до хорошої військової частини подалі від бойових дій.

Жадану це вдалося, щоправда, після того, як його батько звернувся з проханням про переведення до тих самих людей.  Йому допомогли перевести «патріота» Іванка Жадана подалі від передової, і не куди-небудь, а безпосередньо до Київської військової частини писарем,  до керівництва частини.

Наскільки нам відомо, Жадану сподобалося догоджати прапорщикам і командуванню, після строкової служби він підписав контракт і продовжив служити!

По закінченню контракту наш «патріот» Іван Жадан вирішив продовжити контракт, розуміючи, що це місце затишне, тепле, та й платять добре. Ось тільки він не врахував одну маленьку деталь: для того, щоб продовжувати служити Батьківщині, потрібно було сходити, згідно контракту, хоч один раз в зону АТО на передову.

За першим контрактом йому вдалося уникнути походу до зони АТО, а ось вдруге вже потрібно було обов’язково піти та довести Батьківщині, наскільки ти є справжнім патріотом!

І саме тут наш «патріот» Ваня Жадан показав, ким він є насправді. Іван пішов з армії, не продовжуючи контракт і, тим більше, не йдучи до зони АТО захищати Батьківщину.

По приїзду до свого рідного міста Новомосковська псевдопатріот Іван Жадан прибився до самозванців, які захопили місто, і на їх замовлення спільно з блогершею Ксенією Білоусовою-Дзегарницькою організував громадську організацію за гроші народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка» Вадима Нестеренка.

Іван, виконуючи його вказівки, проводив заходи, спрямовані на прославлення нардепа Нестеренка та його оточення.

До завдання Івана Жадана та Ксенії Білоусової-Дзегарницької входило створювати фейкові сторінки в соціальних мережах, за допомогою яких псевдопатріоти обливали брудом тих, на кого вказував їм нардеп Нестеренко.

Саме за таку віддану працю «патріот» Іван Жадан і отримав посаду директора в комунальному підприємстві.

Як стверджують очевидці, кілька днів тому новий директор комунального підприємства «Спорт для всіх» Іван Жадан обійшов свої нові володіння та пригрозив працівникам, що тепер вони будуть працювати по-новому, а саме: допомагаючи і прославляючи нардепа Вадима Нестеренка та його оточення.

Багато хто, дізнавшись про те, що нарешті Іван Жадан випросив собі посаду, не були здивовані цим фактом, розуміючи, що хлопчик Іванко довго та вперто йшов до своєї мети, демонструючи всім ціну патріотизму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://samara.dp.ua/2018/12/10/cina-patriotizmu-na-novomoskovshhini/?fbclid=IwAR3WiUJim2coz1SrFw9ELLx9NvkeUSPAVrzzpijFLDgK_dnFCzEGjZ9kVhk