Що зараз відбувається з виборами в Черкаську та Гвардійську ОТГ Новомосковського району

Хочу донести максимально просто та толерантно що зараз відбувається з виборами в Черкаську ОТГ. Перепрошую, але всіх нас зараз “имеют”. Вибори призначені ЦВК в 123 громадах по всій Україні. Так, є рішення Київського окружного адміністративного суду про призупинення дії Черкаської селищної ради про об’єднання з Гвардійським. Це рішення крім нас стосується ще 34 ОТГ. І в усіх цих громадах виборчий процес відбувається за графіком, окрім нас – Черкаської ОТГ. Вибори в нас блокуються Новомосковською РАЙОННОЮ ВИБОРЧОЮ КОМІСІЄЮ. На даний час є ДВА наступних рішення суду. В першому (справа № 160/8511/18) суд визнав такі дії Новомосковської районної комісії ПРОТИПРАВНИМИ. В другому ( справа № 640/18007/18 Ухвала від 12.11.2018 р. ) суд зазначив, що на даний час немає перешкод для виборчого процесу.

     Але, Новомосковській районній виборчій комісії суди НЕ указ.

             По всій державі належним чином готуються перші вибори в ОТГ. І тільки в двох військових містечках “тишь, и гладь, и Божья благодать»… Комісія під надійною охороною в будівлі Новомосковської райради (райдерадміністрації). Членів комісії за тиждень на робочому місті ми жодного разу не застали.

А хто зараз є головою Новомосковської районної державної адміністрації, ви можете ознайомитись, це Сагайдак Володимир Анатолійович.

 

Про нього можливо дізнатися тут:   http://nasamari.dp.ua/novosti/20727-u-novomoskovsku-oficijno-privitali-novogo-korumpovannogo-golovu-rajderzhadministraci%D1%97.html

 

На телефонні дзвінки вони НЕ відповідають навіть співробітникам суду, а коли голова Комісії МАМІНА ЛАРИСА ІВАНІВНА, мабуть що випаково, взяла слухавку та почула там, що їй телефонують з суду, кинула її швидше, аніж працівник суду зміг їй щось сказати.

 

МАМІНА ЛАРИСА ІВАНІВНА

  

 

???????° ???????°???????????????? ???????·???????±???????°???¶???µ???????????? ???????????¶???µ???? ???????°????????????????????????????????: 1 ???????µ???»???????????µ????, ???????°???????????? ???????µ???»???° ???????????????????????????? ???????»???°????????????

Про голову комісії окрема історія. Вона просто ховається від наших виборців. Ми навіть вимушені були поїхати до неї додому в славне село Мар’янівку. Але і там вона нас проїгнорувала (кажуть, її не було вдома).

Нагадаємо: https://gorozhanin.dp.ua/novosti/36395-kto-blokiruet-vybory-gvardejskoj-i-cherkasskoj-otg-novomoskovskogo-rajona.html

І що в цій історії найсумніше: більшість наших мешканців мовчать. Вас це влаштовує? Чи ви всі не розумієте, що коли вам, нарешті набридне жити БЕЗ води, БЕЗ опалення, без достойних людини умов життя і ви, нарешті ЗАХОЧЕТЕ обрати чи переобрати владу, ан — НІ. Технологія обкатана. People схавав.

Місцеві князьки будуть вічно “хазяйнувати”.

 

 

А наша справа буде в стрічці вайбера чи ФБ гнівно запитувати, стрясаючи повітря: ДЕ вода? ДЕ опалення ? Нажаль, повітря вряд чи відповість. І вже точно НЕ зробе.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Гвардійська селищна рада(неофіційна спільнота)