Новомосковські депутати за бюджетні кошти б’ються як павуки в банці

У 2015 році під предводітельством народного депутата від БПП Нестеренко В.Г., місто поділили на сфери впливу між тими партійними депутатськими фракціями і групами, які погодилися голосувати ” так як треба” на хлібозаводі №11, який належить нардепу.Це в жодні норми законів не вписується, та  поза увагою правоохоронних органів.

Партії «зелених»  дісталася сфера ЖКГ, чим вони успішно користувалися,нагулюючи жирок.

          Витрачали бюджетні гроші на щорічні ремонти одних і тих самих доріг, розставляли кіоски, “правильно” керували кладовищами, зайнялися “електроопаленням під ключ тощо.  У підсумку провалили все, за що бралися. А в голос про це їхні колишні партнери по агро-коаліції заявили лише зараз, бо хтось з кимось не поділився. Та й гнів городян під час водної кризи треба було відвести від керівництва міста.  І “зелених” здали, як склотару- навісили на них всі огріхи влади.

в.о. мера  Сергій Горошко

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ??????????? ???????? ????????????????????????

Зокрема, в.о. мера  Сергій Горошко всю відповідальність за ситуацію з водоканалом поклав на “зелених” депутатів, хоча по закону саме він відповідає, керує і має всі важелі впливу на комунальні підприємства міста.

партія “зеленых” Новомосковськ

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???°???????? ?·?µ?»?µ?????? ????????????????????????

Матвієнко Л.

 

Кістриця Станіслав 

На данном изображении может находиться: 1 человек

Пивоваров С.  Карачевцев Ю. 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, обувь и на улице

  БРИГАДА УХ “ЗЕЛЕНИХ”

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ?»?µ?±?µ???µ?? ???????°?? ????????????????????????

 

Тепер настав час “ответки”. І на ім’я в.о.  міського голови, Лєбєдєв  написав заяву, в якій, зокрема, так аналізує стан ЖКГ міста:

            “… Працювати в умовах, що склалися, неможливо. Ситуація з водопостачанням міста показала небажання злагоджено працювати. Розроблена дорожня карта для вирішення питання ще у травні місяці було проігноровано та доведено ситуацію до критичного становища… На даний час у місті складається критична ситуація з опаленням… Вирішення питання відкладається до приходу морозів, що загрожує залишити місто без опалення. Також загрозливою є ситуація у місті з вивезенням твердих побутових відходів… Новомосковська Влада проявляє бездіяльність у цьому питанні”.

Є в заяві ще більш цікаві откровення накшталт:  “з бюджету розвитку міста щорічно” вилітає у трубу  “половина бюджету розвитку міста”.  Це вже, мабуть, у розрахунку на реакцію прокуратури, хоча таке поки що малоймовірно.

(ТОБТО, ЛЄБЄДЄВ САМ ОСОБИСТО ЗІЗНАВСЯ В ЗЛОЧИНАХ ВЛАДИ!!!)

             “Сфера ЖКГ  доведена до крайності,- робить висновок Р. Лєбєдєв,- а тому спостерігати за її подальшим знищенням та бути причетним до цього я не хочу! Повідомляю вас, що я складаю свої повноваження як голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем”.

Ось так- коли все було тихо, кожен мовчки деребанив свою сферу і трамбував кишені. Тепер же: “ти мне больше не дружок, не играй в мои игрушки, и не пис… в мой горшок!”

 

     

 

Та що з цього вийде?  Час покаже.  “Зеленим” вигідно надути губи і піти в опозицію, це хоч якийсь шанс пролізти в депутати і на наступних виборах  2020  року.  Хоча голосувати за таких депутатів можуть тільки божевільні виборці.

Як ми вже писали 27 лютого ц.р.  на ім’я в.о.  міського голови була подана заява від імені кількох депутатів, які є членами комісії ЖКГ, очолюваної Лєбєдєвим. Вони інформували, що організована група депутатів Новомосковської міської ради  на чолі з депутатом Фрейдіним О.В. проводить пленарні засідання Ради за межами будівлі міської ради, не повідомляючи їх про час та місце проведення сесій.

депутат від Опоблоку  Фрейдін О.В.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ?»?µ?±?µ???µ?? ???????°?? ????????????????????????

 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???????????????° ?????°???????»?°?? ????????????????????????

            Те саме стосується і засідань комісії ЖКГ: Лєбєдєв  як голова комісії використовує цю посаду у приватних інтересах, не інформує членів комісії про час засідань, проводить комісії без їхньої присутності, при цьому фальсифікує протоколи, що депутати були начебто присутні і голосували за його пропозиції. “Ми у своїй заяві просили Сергія Горошка  надати правову оцінку діям Фрейдіна і Лєбєдєва  та пропонували винести на сесію питання щодо дострокового припинення повноважень Лєбєдєва  як голови комісії,- розповів депутат  Іван Білий.

– Якби ще на початку року керівництво міста до нас прислухалося, ситуація у сфері ЖКГ не була б доведена до критичної. Натомість досі ми, депутати, не отримали від Горошка  навіть відповіді на свою заяву”.

            Цікаво, що допоки Вадим Нестеренко, Сергій Горошко, опоблок Фрейдіна і ” зелені”Лєбєдєва  дружили, то все робили в унісон. Наприклад, написав Лєбєдєв” липовий” протокол комісії, в якому запропонував звільнити з посади директора комунального підприємства- родича Сергія Мороза- Анатолия Чупракова,” так як він не в змозі ефективно керувати підприємством”. Так і зробили. Тепер, коли партійці поскублися, Чупракова знову призначили директором КП.         Уже ефективний!

Бій іде між депутатами за кожну копійку, що крутиться в місті. Коли ж тут думати про потреби городян?

              До речі. Ви думаєте, чому Роман Лєбєдєв, незважаючи на конфлікт з паханом, продовжує ставити кіоски по Гетьманській, де у людей під вікнами був великий газон і росли дерева? Ви не надто здивуєтеся, чиї вуха стирчать з-під кіосків. Читайте в наступних номерах. Про це не пишуть їхні газети чи інтернет-сайти, не скажуть вам по телебаченню. Ви маєте право знати всю правду про брехунів у високих кріслах, які люблять піаритися на бюджетних грошах. Знаешь усю підноготну- значить зможеш прийняти вірне рішення у виборчій кабінці.

Читайте, а висновки робіть самі.