У Новомосковську справу з визнання протиправними рішень першої сесії штучно затягують

На 19 жовтня було призначене останнє засідання в адміністративній справі про визнання протиправними та скасування рішень суб’єкта владних повноважень. Ми вже повідомляли, що ще на початку 2016 року з позовом до суду звернулася депутат Новомосковської міської ради від партії «Укроп» Надія Нечта. Вона просила суд визнати рішення, прийняті новообраними у 2015 році депутатами Новомосковської міської ради під час першої сесії незаконними. Це, зокрема, затвердження заступників міського голови і членів виконкому, які зараз управляють містом і витрачають бюджет громади.
Відповідачами по справі значаться міська рада і її секретар Сергій Горошко. Третіми особами є всі заступники мера і члени виконкому.
Протягом двох з половиною років, поки розглядалася справа, в судові засідання приходив лише юрист виконкому. Засідання переносилися під усіма можливими приводами, які створювали відповідачі. І лише два місяці тому, коли дійшло до дебатів сторін і винесення рішення, в судове засідання з’явився представник члена виконкому Володимира Бобика.

Представник Бобика В., Сировотченко ( також працює юристом у агрофірмі нардепа від БПП,  Нестеренко В. ) ЗБІГ???

 

Бобик В. (ЗА 2 РОКИ І 8 МІСЯЦІВ НІРАЗУ НЕ З’ЯВИВСЯ НА ЗАСІДАННЯ, АЛЕ ПРОТИ ПОЗОВА!!!) Він наполягав на припиненні справи і проведенні ряду експертиз. Судом ці вимоги були відхилені, але ще на два місяці розгляд справи затягнувся.

 

 

Депутат міської ради від партії «Укроп» Надія Нечта

 

Представник міської  ради  Устименко Д. (Керівник юридичного відділу виконкому!!!)

 


Тепер, коли 19 жовтня нарешті повинні були відбутися дебати, тобто виступи сторін з останнім словом, – стало відомо про новий сюрприз від новомосковської влади. Вони подали апеляційну скаргу на відкриття провадження у справі! Через два з половиною роки після її відкриття! Справу направлено до обласного Апеляційного суду.

 

Цікаво, що апеляційну скаргу 8 жовтня 2018 року подав… звільнений ще весною цього року колишній заступник мера Валерій Ляшок.

ЦЯ ЛЮДИНА, ТАКОЖ ЗА МАЙЖЕ ТРИ РОКИ НІ РАЗУ НЕ З’ЯВИЛАСЬ НА ЗАСІДАННЯ СУДУ, РАПТОМ  ЗГАДАЛА, ЩО ПРОТИ ТАКОГО ПОЗОВА!!!! (А МОЖЛИВО ПІДКАЗАЛИ!!!)

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

 

Це ще кілька місяців затягування часу.

А тим часом відповідачі у справі продовжують ділити НАШІ гроші.