28 вересня пройшла чергова сесія міської ради. Її провели на хлібозаводі №11 народного депутата від БПП Нестеренко В. Причому, традиційно таємно і від громадськості, і від тих депутатів, які не йдуть на зговір зі своєю совістю.
Тож на сесію звезли 25 з 36 обраних городянами депутатів. Внесли зміни до бюджету міста, до Програми соціально-економічного і культурного розвитку на 2018 рік та до Програми реформування і розвитку ЖКГ, змінили розміри місцевих податків(податки збільшені), затвердили порядок розподілу прибутків комунальних підприємств, прийняли рішення щодо земельних питань, оренди майна, надали дозвіл на проведення робіт з реконструкції дитсадка «Чебурашка», передали майно, агрегати та інструменти з КП «Трубник» в КП «Новомосковський Комсервіс» тощо.
Хто ці підпільники, які вже три роки збираються подалі від людей і ділять наші гроші? Хто з городян так легковажно їх обрав? Знайдіть себе в списку.
Зазначимо, що ця сесія є цікавою з точки зору її учасників: коло депутатів аграрної більшості розширилося. До них приєдналися ще троє – троє з «Батьківщини» (Козлюк , Резніченко та Мірошник) і один “юнний патріот” позафракційний (Яновський К.).
Яким чином їх «уламували», чим спокушали, на що давили – невідомо, але характерно, що всі троє свого часу вже були «вхожими» на сесії – вони успішно засідали на хлібозаводі разом з іншими «підпільниками» аж до весни минулого року. Потім щось у планах змінилося. Зокрема, тимошенківці перестали ходити на сесії після того, як до Новомосковська приїжджали представники вищого керівництва їхньої партії, і місцеві активісти повідали їм, що новомосковські партійці злигалися з Опоблоком та скандально відомим нардепом.
Тепер історія з відвідуванням непрозорих сесій повторюється. Як це розуміти? Можливо, пан Нестеренко досяг домовленостей на вищих щаблях партійної влади. Ми відслідковуватимемо ситуацію і інформуватимемо наших читачів. Ви повинні знати, за кого голосуєте і чиї інтереси вони потім захищатимуть.
Хто вони, ці депутати? Козлюк – власник юридичної фірми «Ваше право», у Резніченка цілих три фірми. Цікаво, що Резніченко в декларації за минулий рік доходу від зайняття підприємницькою діяльністю взагалі не вказав, бо посади директора, які він займає на усіх трьох підприємствах – начебто не оплачувані. Мірошник, генеральний директор виробничого підприємства «Укрторгоборудование», директор дитячого сектора парку імені Сучкова.
Мірошник О.
Рєзніченко Д.
Козлюк Н.
Окрема історія – по Яновському. Його обрали у 2015 році депутатом, коли він ще був студентом, представлявся головою районної організації «Правого сектору» і запевняв, що його підтримують громадські організації «Прометей», «Національний форпост» і міський осередок партії «Свобода».
Сумнівно… З того часу Яновський досяг визначних успіхів у житті. Особливо відзначився тим, що на барикадах у Віктора Літвіщенка був серед лідерів протесту проти свавілля нардепа та депутатської більшості. А потім якось раптом змінив свою думку на діаметрально протилежну. І вже місяць тому, виступаючи в суді щодо визнання рішень першої сесії міської ради протиправними заявив, що вважає, що депутатська більшість діє в рамках чинного законодавства.
Без коментарів.
Цікаво, що вчорашній студент в декларації за 2017 рік вказав, що місця роботи у 2017 році не мав, доходів не отримував, при цьому у тому ж році став щасливим власником нової квартири. Уміти треба! Нагадаємо повну назву партії, в списках якої він обирався – Українське об’єднання патріотів «Укроп» ЯК САМОВИСУВАНЕЦЬ.
Ось такі у нас доморощені патріоти.
До речі, те, що ці троє депутатів діють в унісон, не дивує, бо, наприклад, у Козлюка і Яновського навіть депутатська приймальня – одна на двох, хоча партії – різні. Не виключено, що з цими трьома кмітливими хлопцями розплатяться ще й посадами на бюджетних коштах. Ми будемо тримати руку на пульсі подій.
Яновський К.
ПО НАШІЙ ІНФОРМАЦІЇ ДО ЦИХ БЕРЕБІЖЧИКІВ (ПІДПІЛЬНИКІВ) МОЖЕ ПРИЄДНАТИСЯ ЩЕ ОДИН ДЕПУТАТ!!! ЙОГО ПОКИ НАЗИВАТИ НЕ БУДЕМО. В НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС СИТУАЦІЯ САМА ПОКАЖЕ ХТО ЦЕ.
МИ В СВОЮ ЧЕРГУ ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ МІСТА ХТО ЦЕЙ ДЕПУТАТ!
Тож, як ми можемо спостерігати, натворивши безладу, та після звільнення з усіх ключових постів в керівництві містом “Партія Зелені” потихеньку хочуть дистанціюватись від міських проблем, мовляв ми тут ні при чому! Але як кажуть “святе місце порожнім не буває” відразу знайшлися кандидати “покирувати” містом !!!
Життя засвідчує, що голосувати за партії на місцевих виборах не можна, бо голосуєш фактично за київського лідера, а отримуєш доморощений жадний до грошей непотріб, який перед виборами вдає з себе патріота, голосніше за всіх кричить «ганьба», а потім сам перетворюється на ганьбу для міста.
СПИСОК ДЕПУТАТІВ, ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ НА СЕСІЇ НА ХЛІБОЗАВОДІ
Місто повинно знати своїх «героїв». Це ми їх обрали
1. Александрович Андрій Володимирович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 2
2. Барсук Михайло Олександрович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 18
3. Бочкарь Олександр Миколайович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 12
4. Васил’єв Дмитро Олегович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 8
5. Вишневський Юрій Вікторович, БПП, обраний виборцями, що голосували в Металургійному технікумі
6. Гаркавенко Олександр Іванович, БПП, обраний виборцями, що голосували в ПТУ № 48
7. Дакова Тетяна Дмитрівна, партія «Відродження», обрана виборцями, що голосували за цю партію (є першим кандидатом)
8. Жовненко Василь Іванович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 6
9. Заблуда Віктор Миколайович, партія «Відродження», обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 17
10. Карачевцев Юрій Васильович, Партія Зелених, обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 12 та в ПДГЕ
11. Кістриця Станіслав Степанович, Партія Зелених, обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 13
12. Козаченко Галина Сергіївна, Опозиційний блок, обрана виборцями, що голосували в СЗШ № 7
13. КОЗЛЮК Микола Вікторович, ВО «Батьківщина», обраний виборцями, що голосували в гімназії № 3 та Аграрному коледжі
14. Коротич Світлана Єгорівна, партія «Відродження», обрана виборцями, що голосували в ПТУ № 48
15. Корчевська Валентина Василівна, Опозиційний блок, обрана виборцями, що голосували в ПТУ № 48
16. Лєбєдєв Роман Георгійович, Партія Зелених, обраний виборцями, що голосували за цю партію (є першим кандидатом)
17. Морозов Костянтин Миколайович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в ДЮСШ
18. Петрусенко Зоя Олександрівна, Опозиційний блок, обрана виборцями, що голосували в ПДГЕ
19. Поздняков Сергій Миколайович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в Аграрному коледжі
20. Резніченко Дмитро Віталійович, ВО «Батьківщина», обраний виборцями, що голосували за цю партію (є першим кандидатом)
21. Сидорчук Павло Миколайович, БПП, обраний виборцями, що голосували в Геофізекспедиції
22. Фінько Володимир Миколайович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували в колегіумі № 11 і ДЮСШ
23. Фрейдін Олексій Валерійович, Опозиційний блок, обраний виборцями, що голосували за цю партію (є першим кандидатом)
24. Шаповалова Лариса Григорівна, Опозиційний блок, обрана виборцями, що голосували в СЗШ № 8
25. Яновський Кирило Євгенович, обраний виборцями, що голосували в палаці культури «Металург».
26. Мірошник Олександр Григорович, ВО”Батьківщина”, обраний виборцями, що голосували в СЗШ №18.
На цьому зібранні на хлібозаводі були тимчасово відсутні постійні учасники закритих від людей сесій:
•Кузнєцов Володимир Ларіонович, партія «Відродження», обраний виборцями, що голосували в СЗШ № 7
•Матвієнко Леонід Іванович, Партія Зелених, обраний виборцями, що голосували в ПДГЕ.
Хлібозаводівські сесії не відвідує Сергій Горошко, якого рішенням суду зобов’язали першим питанням розглянути приведення до присяги законно обраного у 2015 році мера.
Тепер депутатська більшість робить вигляд, що проводять сесії таємно від Горошка.